"Хоч з палицею, але досі ходжу": столітній українець поділився секретом довголіття

STYLERLIFE        07.11.2016 - 14:11
Фото: Літній чоловік (lol24.ee)
Фото: Літній чоловік (lol24.ee)

Іван Кобильчук розповів, що допомогло йому дожити до такої глибокої старості і розкрили деякі хитрощі

Иваг Кобильчук з села Лагодинцы в Хмельницькій області святкує своє 100-річчя. Чоловік розкрив секрети свого долголения, передає газета "Експрес".

Іван Кобильчук брав участь у Другій світовій війні. Та мон отримав травму ноги, яку хотіли навіть ампутувати.

"Якщо б не боліла нога, то і свиней доглядав би. З нею у мене морока ще з війни. Осколком розтрощило, коли наступали на Берлін. Поранення лікували довго, навіть хотіли ампутувати. Я відмовився. Все ж своя нога краще, ніж дерев'яна . Хоч з ціпом, але і досі ходжу", - розповів довгожитель.

Іван Кобильчук вважає, що дожити до 100 років йому допоміг важка праця.

"Тепер набагато легше, ніж було колись. Можна тримати велике господарство, але рідко хто перевантажує себе зайвими турботами. Щоб дожити до моїх років, потрібно багато працювати, щоб була сила в руках і ногах. Якщо сидіти і нічого не робити, довго не проживеш . О шостій ранку я вже повинен бути на ногах i не лягають спати до пізнього вечора. Зрідка днем сяду відпочити. Позначається фронтове поранення ", - розповів чоловік.

Ювіляр розповів, що не вживає спиртне, а п'є лише трав'яні чаї і живиться домашніми продуктами.

"Не знаю, за що заслужив у Бога таке здоров'я, але кожен день щиро молюся і дякую йому за прожиті роки. Це також, напевно, один із секретів мого довголіття", - розповів Іван.

До речі, найстаріша жінка у світі розкрила секрет довголіття.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся