ua en ru

"Грають на руку Кремля": колишній дипломат пояснив, чим небезпечні виступи українських артистів в Росії

"Грають на руку Кремля": колишній дипломат пояснив, чим небезпечні виступи українських артистів в Росії Колаж РБК-Україна

Експерт висловився про гастролі зірок в РФ

Українські зірки, які виступають в Росії, вільно чи мимоволі грають на руку ствердженням Кремля про те, що війну на Донбасі нібито розв'язала Україна. Таку думку висловив колишній український дипломат і військовий перекладач, відомий ведучий, шоумен Дмитро Чекалкін в інтерв'ю "Апострофу".

"Це, на жаль, теж один із хворобливих фрагментів цієї гібридної війни тому, що українські артисти, які гастролюють по Росії, вільно чи мимоволі грають на руку цим твердженням Кремля, мовляв, "це все київська "хунта" замутила, це громадянська війна, а так взагалі ми з українцями – братні народи, нас ніщо не розділяє, це все – вигадки політиків". От нещодавно Ольга Сумська заявила, що треба мирити Україну з Росією", - сказав він.

Шоумен зазначив, що в сім'ях чимало випадків, коли люди так чи інакше пов'язані з Росією і не можуть розірвати ці зв'язки.

"Але деякі при цьому зберігають обличчя, а деякі підіграють російським мас-медіа, які стверджують, що це все – внутрішньоукраїнський конфлікт, а ніяких російських військ там не було, жодних обстрілів, збитих літаків і тисяч могил. Це все, мовляв, "донецькі шахтарі з трактористами" замутили", - сказав він.

Відео: Дмитро Чекалкін (YouTube/Апостроф)

До речі, український екс-дипломат розповів про долю росіян.