ua en ru

iPhone 6s з'являться у продажу в Україні 23 жовтня

iPhone 6s з'являться у продажу в Україні 23 жовтня Фото: Новий iPhone 6s

Американська компанія Apple почне офіційні продажі нового iPhone 6s і iPhone 6s Plus в Україні з 23 жовтня. Також в цей день "яблучні" смартфони з'являться у Білорусі, Молдові, Сербії і Гуамі, сказано на офіційному сайті.

На даний момент інформації про вартість нових смартфонів Apple в цих країнах немає.

Нагадаємо, що на початку вересня Apple показала нові iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Крім трьох стандартних кольорів - білого, чорного і золотого з'явився новий - рожеве золото.

Новинки володіють камерою iSight, яка дозволить делать12-мегапіксельні знімки, а також знімати відео з роздільною здатністю, яка в чотири рази перевершує HD-відео. Для любителів селфи передбачена фронтальна камера з роздільною здатністю 5 мегапікселів, обладнана спалахом. Для перегляду фотографій можна використовувати технологію Live Photos, яка записує півтори секунди до захоплення знімка і півтори секунди після, щоб "оживити" фотографію.

Технологія 3D Touch розпізнає силу натискання на дисплей, що дозволяє відкривати і закривати контент, не прибираючи палець з екрана. Наприклад, для того, щоб поглянути на лист, достатньо злегка натиснути на нього. А якщо натиснути сильніше - лист відкриється повністю.

Нові смартфони оснащені новою операційною системою iOS 9. Крім того, вони тепер більш міцні, оскільки виготовлені з міцного скла і алюмінію, який використовується в аерокосмічній галузі.

До речі, як відзначають в компанії Apple, продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus є феноменальними і б'ють всі попередні рекорди компанії.