Покалічений на Донбасі хлопчик виграв чемпіонат з плавання

Покалічений на Донбасі хлопчик виграв чемпіонат з плавання Фото: Коля Ніжніковський (facebook.com/elen.kuneva.7)

13-річний Коля в 2015 році втратив ноги і частину руки в результаті вибуху під Донецьком

У неділю, 9 квітня, Коля Ніжніковський з селища Володарське виграв у Запоріжжі відкритий міський чемпіонат з плавання серед дітей з особливими потребами, передає "КП в Україні".

25 юних спортсменів змагалися за звання кращого у вільному стилі та плаванні на спині на дистанції 50 метрів.

У своїй категорії Коля зайняв перше місце і побив свій особистий рекорд, улучший попередній результат на 20 секунд. Тепер спортсмен готується до Всеукраїнського чемпіонату з плавання серед дітей з особливими потребами, який відбудеться 19 квітня у Кам'янському.

Раніше волинські школярі відправили бійцям АТО незвичайні подарунки. Вони з'ясували, що найбільше військовослужбовцям хочеться оновити свої подушки і вирішили виготовити їх власноруч. На додаток до подушок учениця школи власноруч сплела для бійців символічні браслети-обереги.