ua en ru

Відомий український гурт виступив в популярному шоу на росТБ

Відомий український гурт виступив в популярному шоу на росТБ Колаж РБК-Україна

Телеведучий зазначив, що в лютому планується також концерт в Росії

Відео: YouTube/"Вечірній Ургант"

Популярний харківський фьюжн-фанк-реггі гурт SunSay засвітився в ефірі шоу "Вечірній Ургант" на російському "Першому каналі". Відео було опубліковано на YouTube-каналі "Вечірній Ургант".

Гостями студії "Вечірній Ургант" був актор Олег Меньшиков і українська група SunSay. В кінці передачі телеведучий оголосив про те, що гурт виконає свою нову пісню "Сніжно", а також розповів, що восени 2019 року вони випустять свій новий альбом.

"Група SunSay восени випускає новий альбом, прем'єру з якого зіграє сьогодні у нашій студії", - представив музикантів Іван Ургант.

Крім того, він анонсував концерт харківської групи, який повинен відбутися 13 лютого в одному з московських клубів.

Група SunSay була заснована вокалістом групи "5'nizza" Андрієм Запорожцем в 2007 році. Дебютний альбом харків'яни записали в Санкт-Петербурзі. У записі також брали участь і російські музиканти.

Другий альбом був записаний в 2010 році в Москві. У 2016 році група взяла участь в українському відборі на Євробачення і навіть за підсумками голосування у другому півфіналі посіла перше місце.

На офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook опубліковано кілька записів, які підтверджують виступ української групи в Росії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що фаворитка українського відбору на Євробачення поїде з концертами в Росії.

А також розповідали про те, що SunSay підтвердив виступ в Криму і гастролі по Росії.