ua en ru

Відомий поет розповів про особливості патріотизму в Україні

Відомий поет розповів про особливості патріотизму в Україні Фото: Дмитро Лазуткін (facebook.com-dmytro.lazutkin)

Він переконаний, що імена героїв не повинні викликати конфліктів всередині країни

Відомий український поет і журналіст Дмитро Лазуткін розповів про особливості патріотизму в Україні, а також про те, кого вважає справжніми героями нашої держави, передає gazeta.ua.

За його словами, зараз в Україні спала хвиля моди на патріотизм, а сам патріотизм перебуває на вищому рівні, ніж 10 років тому.

"У нас – сильний ворог. Для будь-якої людини, яка займалася єдиноборствами, усвідомлення цього додає сили та спонукає вчитися", - говорить Дмитро.

Поет закликає не забувати, в якому світі ми живемо.

"Не лише наші східні сусіди стають агресивнішими, але й західні. У Європі зростає кількість мусульман. За 30–40 років вона буде далеко не та, яку ми вибудували у своїй свідомості. Тому важливо пам'ятати – маємо свою історію і своїх героїв", - зазначає Лазуткін.

Поет також додав, що імена героїв не повинні викликати конфліктів всередині країни.

"Не переконаний, що у Слов'янську чи Новокостянтинівці було б правильно проспект Леніна перейменовувати на Шухевича. Це нічого, крім агресії, не викличе. Тим паче, спільних героїв і символів вистачає", - вважає він.

Дмитро переконаний, що найкращий приклад ідеального перейменування – Червонозоряний проспект на проспект Валерія Лобановського у Києві.

Нагадаємо, що поет Дмитро Лазуткін розповів про настрої в прифронтовій зоні. За його словами, у прифронтових містах на Донбасі люди "закриті".

Також Лазуткін зазначив, що на прикордонній території досі транслюються сепаратистські канали.