У Києві почали встановлення головної новорічної ялинки країни (фоторепортаж)

STYLERLIFE        06.12.2017 - 16:50
Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)
Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)

Зелену красуню доставили в столицю у вівторок, 5 грудня

Після тривалої подорожі з Розсільнянского лісництва в Івано-Франківській області головна новорічна ялинка країни прибула до Києва.

Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)

28-метрову ялинку зрізали ще в суботу, 2 грудня, і повинні були доставити в столицю на наступний день. Однак через погодні умов ялицю привезли тільки у вівторок, 4 грудня. Але і на цьому пригоди не закінчилися.

Добравшись до Києва, ялиця застрягла в пробці. Проте дерево вже успішно довезли в центр міста на Софійську площу.

Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)

Повідомляється, що підготувати зелену "красуню" до установки не встигають і роботи продовжуватимуться ранком у четвер, 7 грудня.

Нагадаємо, що 28-метрову ялицю зрізали на території Розсільнянского лісництва в селі Розсільне, Богородчанського району Івано-Франківської області. Потрібне дерево вибирали близько тижня, і лісники зупинилися на білій ялиці, так як її хвоя довго не обсипається. Ялинку, вік якої становить 91 рік, рубали майже п'ять годин.

Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)

Через широких гілок дерева воно зачепилося за електричні дроти і мало не знеструмила все селище. Благо, все обійшлося.

Уже 19 грудня на ялинці повинні запалити новорічні вогні. У цьому році весь центр столиці планується зробити "неоновим". Дерево прикрасять гірлянди довжиною в 3,6 км. Щоночі ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну - заграє всіма кольорами одночасно.

 

Фото: Новорічна ялинка (РБК-Україна)

За ялинкою при цьому буде створена особлива інсталяція у вигляді амфітеатру під казковим "зоряним небом" з 33 км гірлянд.

Нагадаємо, що в Київ привезли головну новорічну ялинку.

On Top