ua en ru

У Києві виявили вцілілий пам'ятник Леніну

У Києві виявили вцілілий пам'ятник Леніну Фото: Ленін (flickr.com/Ivan Bandura)

В одному з районів столиці знайшли ще один монумент радянському вождю

На Оболонському районі Києва будівельники виявили вцілілий пам'ятник Володимиру Леніну. Про це повідомили на сайті iloveobolon.kiev.ua.

Монумент радянського вождя "ховався" на Мінському масиві, на території колишнього тепличного господарства, через яке незабаром пройде Кільцева дорога до вулиці Богатирської.

Пам'ятник знайшли будівельники, які демонтували частину тепличних споруд під час підготовчих робіт.

У Києві виявили вцілілий пам'ятник ЛенінуУ Києві виявили вцілілий пам'ятник ЛенінуУ Києві виявили вцілілий пам'ятник ЛенінуУ Києві виявили вцілілий пам'ятник Леніну

Фото: Володимир Ленін на Мінському масиві (iloveobolon.kiev.ua)

Зазначається, що монумент добре зберігся, хоча за багато років встиг обрости мохом.

Що далі буде з Леніним і чи залишився на тому ж місці, не повідомляється.

Раніше вважалося, що останній пам'ятник Леніну був демонтований 12 травня 2017 року в Голосіївському районі столиці.

До речі, у Росії нагадали про "кривавого ката" Леніна.

У Росії в Санкт-Петербурзі невідомий облив пам'ятник радянському вождю Володимиру Леніну червоною фарбою, а на грудях монумента з'явився напис "кат". Про це повідомляє "Интерфакс".

Зазначається, що напередодні в місті Червоне Село (Красносельський район Петербурга) вранці в парку невідомий чоловік "з хуліганських спонукань" облив червоною фарбою пам'ятник Леніну, написав на грудях пам'ятника "кат", і розвісив на деревах листівки з цитатами з текстів Леніна.

Поліція відкрила кримінальну справу за статтею "вандалізм". Пам'ятник вже очищений від фарби. У прес-службі поліції підтвердили розслідування кримінальної справи, однак статтю не уточнили.