ua en ru

У Києві пенсіонер відстрілює котів і собак

У Києві пенсіонер відстрілює котів і собак Фото: Собака (unsplash.com/Marek Prygiel)

Чоловікові завадили місцеві жителі

У Києві на Оболоні чоловік похилого віку отстреливал котів і собак. Про це повідомили на сторінці спільноти "Життя Мінського масиву - Оболонський район" в соціальній мережі Facebook.

У Києві пенсіонер відстрілює котів і собак

Скріншот поста (facebook.com/minskiymassiv)

"На Мінському масиві небайдужі молоді хлопці затримали чоловіка, який відстрілював собак і котів", - сказано в повідомленні

Інцидент стався на вулиці Полярній, 6Б.

"Сьогодні жителька масиву стала свідком, як біля будинку на вулиці полярно, 6Б, молоді хлопці заламали літнього чоловіка, повалили на землю. Виявилося, що у нього був пістолет, яким він відстрілював бродячих собак або котів. Свідками цієї резонансної події також стали бабусі, які торгують поруч, і випадкові перехожі", - додали в спільноті.

У коментарях користувачі висловили своє обурення тим, що сталося.

У Києві пенсіонер відстрілює котів і собак

"Сподіваюся, той мерзотник відчує на собі ту безпорадність, яку відчувають тварини перед особливою зі зброєю", - написали в мережі.

"Велике трагедії починаються з малого .Адже собаками і котами могло не закінчиться. Якби я побачила його страти над тваринами, зробила б самосуд", - додали користувачі.

Раніше в мережі розповіли про страшне вбивство тварини в Києві.

"На вулиці Новопромислова в місті Вишгороді в ставку жив бобер. Біля ставка вирішили почати будівництво, ставок засипати, а його мешканця - бобра- знищити. Навколо ставка розставили дротові капкани, в один з них бобер і попався за хвіст", - повідомили активісти.