ru ua

У Києві просять повернути ручну білку

У Києві просять повернути ручну білку Фото: Зникла білка (facebook.com/Марина Байзан)

Родина просить допомогти повернути улюбленця додому

Киянка просить повернути додому ручного білченя, який гуляв по ринку, поїдаючи полуницю. Білка вистрибнула з вікна, гуляла на ринку і потрапила до невідомого чоловіка, який її забрав. Потім чоловік зателефонував господарям білки і заявив, що відпустив тварину. Про це повідомила мешканка столиці Марина Байзан на сторінці спільноти "Наш дім - Березняки" в соцмережі Facebook.

"Ми шукаємо свою білку, яка вистрибнула у вікно. Гуляла по ринку, їла полуницю. Ми весь ранок її шукали, розвісили оголошення. Прибігли через 5-10 хв. на ринок, але не встигли. Чоловік з номером машини АА 0999 ВХ, який її забрав у продавців на ринку, поверніть її, будь ласка. Дитина плаче, вона його знайшла сліпим і вигодувала з піпетки. Зв'яжіться, будь ласка, з нами за тел. 0677743055 Ольга. Ми вас віддячимо", - написала Марина Байзан.

У Києві просять повернути ручну білку

Фото: Зникла білка (facebook.com/Марина Байзан)

Через деякий час вона повідомила, що відгукнувся чоловік, який забрав білку і просила людей допомогти знайти рішення, оскільки той заявив, що нібито відпустив тварину.

"Зателефонували за цим номером. Підтвердили, що це вони забрали білку, але брешуть, що її відпустили. Мабуть, не хочуть віддавати... Що робити?" – запитала киянка.

"Нагрубила мені та дитині. Сказала, що спочатку чоловік привіз додому, вона її покусала. А потім він відвіз її в ліс, потім - в парк, потім вона вискочила через вікно з квартири, тепер вже з машини", - зазначила у коментарях Ольга Байзан, номер якої залишили для зв'язку.

У Києві просять повернути ручну білку

Скріншот поста facebook.com/groups/kiev.bereznyaki

У Києві просять повернути ручну білку

У Києві просять повернути ручну білку

Скріншот коментарів до публікації facebook.com/groups/kiev.bereznyaki

До речі, у Сумській області підлітки намагалися спалити цуценя на багатті.