ru ua

Кияни придумали новий спосіб боротьби з гопниками: всі подробиці

Кияни придумали новий спосіб боротьби з гопниками: всі подробиці Кияни вирішили провчити галасливих жителів міста: (фото: pixabay.com)

Кияни вирішили провчити галасливi компанiї

У Києві місцеві жителі вирішили незвичайним способом провчити збіговисько гопників, які збираються компаніями і заважають жителям спокійно проводити час. Про це повідомляє Київ Оперативний в Facebook.

"Оболонська набережна. Місцеві жителі вирішили, вимазати лавки та парапети чимось не дуже естетичним на вигляд, щоб там не збиралися галасливі компанії", - зазначено в пості.

Фото: (facebook.com/KyivOperativ)

До слова користувачі неоднозначно сприйняли ситуацію. Деяких розсмішив подібний вчинок з боку місцевих і вони порахували його дивним, а інші, навпаки, підтримали ідею:

  • Тепер байкери сюди приїжджатимуть ланцюга змащувати.
  • Ідіотизм!
  • З культурою у нас проблема як була, так і залишилася...
  • Буквально вчора спостерігала це неподобство. Цікаво, інші теж планується "обробити"? Тоді вже нехай і пляж засиплють горою сміття.
  • Живу в іншому районі, і є схожа проблема, місцевих жителів можу зрозуміти. Коли у тебе під вікнами щоночі гуляють галасливі компанії, то це жах!

Нагадаємо, що в Росії зацькували школярку за лист Путіну. Як розповіла мати школярки Олена Перчікова, після публікації листа її викликали "на килим" до керівника апарату адміністрації губернатора Псковської області Сергію Дмитрієву.

Ми писали, що в Одесі школярка потрапила в лікарню після знущання однокласників, які побили дитину м'ячем на уроці фізкультури. Родичка постраждалої опублікувала в мережі листування дитини зі своєю матір'ю.