Киянка показала рекордну платіжку за опалення

STYLERLIFE        19.11.2016 - 16:30
Фото: Кадр з фільму "Один вдома" (Скріншот)
Фото: Кадр з фільму "Один вдома" (Скріншот)

До оплати за два тижні зажадали більше шести тис. грн

Власники квартири в одній з багатоповерхівок Києва отримали платіжку за опалення, в якій за два тижні жовтня їм нарахували 4388,51 грн, а до оплати пред'явили 6751,08. І це при наявності субсидії та лічильника на тепло, повідомляють у сюжеті ТСН.

Рекордна квитанція за опалення

Фото: Рекордна квитанція за опалення в Києві (Скріншот)

Жінка прийшла в сервісний центр, щоб розібратися, звідки таке рекордно дороге тепло в її квитанції, і потрапила у величезну чергу.

Мешканці іншої багатоповерхівки також приголомшені, тому що за 10 днів тепла їм нарахували більше тисячі гривень на квартиру. Сума вказана при наявності лічильника, який ще донедавна справно працював. Мешканці звинувачують "Київенерго". Кажуть, що тим вигідно нараховувати оплату без урахування наявності лічильників. У те, що лічильники масово крадуть по всій столиці, як запевняє теплопостачальник, городяни не вірять.

"Красиво все так зроблено. Сказали хочете – збирайте з будинку 50 тисяч, ми вам поставимо", — кажуть мешканці будинку, де офіційно вже немає вимірювального приладу.

У свою чергу, комунальники пояснюють, що за власні кошти встановлювати лічильники не можуть, тому що рахунки "Київенерго" заблоковані. Крадіжки ж пояснюють справою рук мисливців за брухтом та кольоровими металами.

До речі, три українських міста заявили про відмову від централізованого опалення.

On Top