ua en ru

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото)

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото) Фото: Пробки в Києві (РБК-Україна)

Водій застряг посеред дороги

19 грудня в Києві на міжнародній трасі Київ-Чоп вантажний автомобіль перекрив рух, застрягши поперек дороги. Про це передає спільнота "dtp.kiev.ua" на своїй сторінці в Facebook.

"Житомирська траса, Фура невдало повернула, застрягла, обмеживши рух", - написали у співтоваристві, опублікувавши фото інциденту.

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото)

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Судячи по фотографії, можна зробити висновок, що водій цього авто застряг після спроби зробити повний розворот в спеціально відведеному місці. Намагаючись розвернутися, він виїхав на узбіччя, де сніг не був почищений, і застряг там, перегородивши рух іншим.

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото)Фото: "Пробки" в Києві (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Певно, це застряг вантажний автомобіль Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей інцидент.

"Всі вони можуть проїхати! Просто мало на дорогах вихованих водіїв, на дрібних машинах! Якби не устраивалиспешку на дорозі, все було би добре! Ви думаєте водії на фурах не хочуть додому? Їх, годувальників, не чекають вдома? Будьте добрішими і поступайтеся дорогу фурам! Їм це зробити складніше", - пише Євгенія Молчанова.

"Повага це те, що треба заслужити. Якщо "фуроводы" перекривають 100% траси виїжджаючи на большегрузах не те, що в 3 ряд, а й на зустрічну смугу, то вибачте таке ставлення до інших провокує иссключительно негатив. Так що, давайте, кожен почне з себе? А не буде вести себе як бидло, не даючи собі не проїхати не іншим. Спасибі", - відповів Кирило Остролуцький.

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Під Києвом фура перекрила в'їзд до столиці (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Нагадаємо, що в Києві на проспекті Перемоги зафіксували стан підземного переходу, за яким доводиться спускатися людям в снігову негоду.

Ситуацію прокоментували багато користувачів мережі

Також повідомлялося, що в Сумській області дітям доводиться "запливати" до школи. Вхід в школу в місті Охтирка Сумської області шокував українців.