ua en ru

У Київському госпіталі помер боєць, якого поранили на фронті в кінці червня

У Київському госпіталі помер боєць, якого поранили на фронті в кінці червня Колаж РБК-Україна

Рідні та близькі не втрачали надію та вірили, що лікарям вдасться врятувати життя бійця

У Київському військовому шпиталі помер боєць Федір Рубанський, що отримав важке осколкове поранення на фронті в кінці червня. Про це повідомила волонтер Юлія Толмачова на своїй сторінці в Facebook.

Рубанський служив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Федір брав участь у боях за Авдіївку і воював в інших гарячих точках Донбасу.

У нього залишилися мама і наречена. Рідні та близькі не втрачали надію та вірили, що лікарям вдасться врятувати життя бійця, але, на жаль, Федір помер.

У Київському госпіталі помер боєць, якого поранили на фронті в кінці червня

Фото: Федір Рубанський (facebook.com/yuliya.tolmachova)

"Чому Бог забирає кращих? Наш друг Федя Рубанський з 72 бр. 1 бат. пішов на небеса. В кінці червня Федя отримав дуже важке осколкове поранення. Наше сонечко перебував у Київському військовому шпиталі. Стан вкрай важкий. Мама, наречена Феді, друзі, побратими, волонтери - ми не втрачали надії! Федя пройшов важкі бої в Авдіївці, бої за взяття Алмазу та ін. точки зони АТО, вижив. Ми вірили в наших світил-нейрохірургів...

На жаль... Друже, ми за тебе всі молилися і вірили в твою перемогу над пораненням... Чому так? Федька, ти для нас був і є найкращий! Спи спокійно, наш друг!" – написала Толмачова.

У Київському госпіталі помер боєць, якого поранили на фронті в кінці червня

Скріншот поста (facebook.com/yuliya.tolmachova)

Раніше Донбасі помер відомий український волонтер Валентин Бєлінський.

Також Styler писав, що в серпні 2018 року на Донбасі у зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) загинули 18 бійців - відважних воїнів, які поклали свої життя за свободу українського народу і української землі.

Ще ми повідомляли про те, що біля Авдіївки загинув 21-річний боєць.

18 серпня у зоні бойових дій на Донбасі загинув 92-ї окремої механізованої бригади, командир кулеметного відділення Владислав Бондаренко.

Герої, що загинули в серпні 2018