У Кремлі назвали "небезпечною тенденцією" появу антикорупційних уроків у школах

Середа 29 березня 2017 15:39
У Кремлі назвали "небезпечною тенденцією" появу антикорупційних уроків у школах
Фото: Корупція процвітає в РФ

Чиновників насторожило вивчення боротьби з корупцією на уроках патріотизму

Заступник голови комітету Ради Федерації РФ Олена Мізуліна назвала "небезпечною тенденцією" те, що в деяких російських школах уроки патріотизму стали замінювати на уроки по боротьбі з корупцією. Про це вона сказала під час виступу на засіданні ради.

"Дітей примушують малювати картинки про корупцію, надають відповідну інформацію про рівень корупції в різних країнах, де Росія виявляється далеко внизу, поруч з Узбекистаном. Це дуже небезпечна тенденція, тому що уроки патріотизму - це одне, а боротьби з корупцією - зовсім інше", - сказала Мізуліна.

Зазначимо, що перед виступом Мізуліної, сенатор В'ячеслав Мархаєв запропонував перевірити відповідність доходів і витрат прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Але на його слова присутні чиновники і політики уваги не звернули.

У Кремлі назвали "небезпечною тенденцією" появу антикорупційних уроків у школах

Фото: ОМОНівець "скрутив" школяра

Нагадаємо, що в минулі вихідні по всій Росії пройшли масові антикорупційні мітинги. Приводом до виступів стала публікація розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального.

У фільмі "Він вам не Дімон" наводилися дані про кількох благодійних організаціях, які отримують гроші від найбагатших бізнесменів Росії і витрачають їх на нерухомість, яка використовується в інтересах Медведєва. Спостерігачі відзначили, що в цих акціях брали участь в тому числі і школярі, багато з яких були затримані.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся