ua en ru

У Криму окупанти знищують унікальний ялівцевий парк

У Криму окупанти знищують унікальний ялівцевий парк Фото: Ялівцевий гай, Крим

"Влада" півострова не бачать ніякої цінності в вырубаемых деревах

Окупанты кримського півострова продовжують знищувати його унікальні природні ресурси. Так, в курортному Сімеїзі розпочата забудова на території унікального Милютинского ялівцевого парку. Про це Крим.Реалії повідомила заступник керівника робочої групи з організації громадського контролю за збереженням та використанням культурної спадщини Криму Громадської палати Росії Ольга Вечір.

За її словами, на місці парку хочуть побудувати котеджі, вже привезли вагончик.

"І це відбувається в найкрасивішій частині парку – впритул до будинку відомого російського військового історика Мілютіна, в честь якого й названо парк. Зараз оповіщаємо всіх – організаторів ТОСа в Сімеїзі, депутата від Сімеїзу в Ялтинській міськраді, громадських діячів", – заявила активіст.

Задавши відповідні питання представникам так званої влади, захисники природи почули шокуючу заяву про те, що вони "не бачать підстав для створення будинку-музею Мілютіна в селищі Сімеїз".

"Це вже ганьба не тільки кримському керівництву, але й російському. Крим став тим лакмусовим папірцем, який проявив всю гнилість російської влади. Як не сумно це констатувати", – прокоментувала ситуацію Ольга Вечір.

Нагадаємо, напередодні голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав почати підготовку змін до Конституції щодо перетворення АР Крим у Кримськотатарську Автономну Республіку.