Коли "Квартал 95" перестане висміювати політиків: Євген Кошовий дав відповідь

Коли "Квартал 95" перестане висміювати політиків: Євген Кошовий дав відповідь
Колаж РБК-Україна

Кошовий був би радий, якби не доводилося жартувати про українських політиків

Відомий український гуморист і актор Євген Кошовий розповів, коли "Квартал 95" перестане висміювати політиків.

У інтерв'ю газеті "Високий Замок" він сказав, що політики своїми діями самі провокують акторів, аби ті їх пародіювали і підколювали.

"Якби вони не робили того, що вони наробили в країні за ці 27 років, то ми б їх не пародіювали", - сказав Кошовий.

На питання журналіста "Які би тоді теми були у "Кварталу"?" Євген зазначив, що "радий був, якби не було таких тем".

"У нас є море інших проектів, а у "Вечірньому Кварталі" ми би жартували на побутові теми. Але якщо не бу­демо зачіпати політичні теми і не будемо висміювати політиків за те, що вони витворяють, я буду тільки щасливий", - підкреслив він.

Відео: РБК-Україна

Також актор розповів, що коли вийшов перший се­зон серіалу "Слуга народу", на Банко­вій почали ходити чутки, що автори студії проводили паралелі з Банковою і Грушевського, де засідають політичні діячі.

"Насправді, у нас не було підстав таке робити. У нас була вигадана історія. Але якщо вони на себе її приміря­ли, значить, їм є чого боятися. Якщо вони пишуть у соцмере­жах факти, вирвані із життя, як це було з інцидентом у Юрмалі, я їх запитую: "А для чого ви таке пишете, якщо вас там не було?". Зате деякі наші політики, щоб знову прорватися до влади, да­ють пенсіонерам гречку, каву і 10 доларів. А чому не дати їм відповідну пенсію - бодай 500 доларів? Чому я не соромлюся казати, що у мене є заміський будинок? Ми, коли його будува­ли з дружиною, просто фанатіли від цього, що у нас буде власний будинок. Наша мрія здійсни­лася. Ми мріяли про квартиру на лівому березі Дніпра. І ми її купили десять років тому, але кредит за неї виплачуємо досі! Усім здається, що "Квартал" гребе страшні гроші. Іноді чи­таю коментарі, коли пишуть, що мільйонери, і дивуюся. Я ці гро­ші заробив - я їх збирав і, мож­ливо, доводилося собі у чомусь відмовляти. Так, у нас є дві ма­шини. Але вони також у кредиті", - сказав Євген.

При цьому всьому Кошовий каже, що у нього немає жартів, за які йому було б соромно.

"У нас є внутрішня самоцензура, яка не дозволяє вийти за рамки твого людського "я", і ми ніколи не будемо жар­тувати на якісь особисті теми на кшталт: от, доскакався, Господь тобі заплатив…" - резюмував актор.

Раніше лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський відреагував на інцидент у Верховній Раді, коли народний депутат Олег Барна у відповідь на питання журналіста Ігоря Колтунова про кнопкодавство грубо того послав.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся