ua en ru

У Львові раптово помер відомий радіоведучий

У Львові раптово помер відомий радіоведучий Фото: Свічка (interchrisby/pixabay.com)

У радіоведучого залишилася дружина і троє дітей

У неділю, 24 грудня стало відомо про смерть відомого львівського радіоведучого "Люкс FM" Олега Мосесова, більш відомого під творчим псевдонімом Олег Середа. Про смерть колеги повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter програмний директор ТРК "Люкс" Михайло Безпалько.

У Львові раптово помер відомий радіоведучий

Скріншот поста (twitter.com/BezpalkoMichael)

Олег Мосесов помер від інфаркту по дорозі з корпоративної вечірки.

"Вночі Олег повертався додому після корпоративної вечірки, на якій працював ведучим. Ще похвалився, що дуже вдало відпрацював. Але додому не приїхав - по дорозі у нього стався інфаркт", - розповів подробиці батько Олега Ігор Мосесов журналістам.

Олег Мосесов народився 8 жовтня 1974 року в місті Львів. Навчався в середній школі №9, а потім на спеціальності радіотехніка у Львівському політехнічному інституті.

Олег Мосесов був професійним діджеєм з багаторічним досвідом роботи.

Колега Мосесова, відома радіоведуча Марта Більська розповіла, що в 90-ті роки Олег користувався особливою популярністю у меломанів.

"У 90-ті роки весь Львів ходив до Олега і його батька Ігоря за музикою. Вони були одні з небагатьох, у кого можна було купити якісні ліцензовані платівки", - розповіла Більська.

З 2003 року Олег Мосесов вже під псевдонімом Олег Середа почав працювати на радіостанції "Радіоман". У 2008 перейшов на іншу радіостанцію, "Радіо 4U".

З 2009 року і до останніх днів Олег Мосесов працював ведучим радіо "Люкс FM".

У Мосесова залишилася дружина Тетяна і троє синів, наймолодшому з яких всього дев'ять місяців.

У Львові раптово помер відомий радіоведучий

Фото: Олег Мосесов з сім'єю (facebook.com/Олег Мосесов)

Колеги Мосесова приносять співчуття близьким і пишуть на сторінці Олега в соціальній мережі Facebook теплі слова і спогади.

"Команда "Люкс ФМ" висловлює щирі співчуття рідним, зокрема дружині Тані і трьом синам. Олег був доброю і світлою людиною.З 14:00 прощаємося з Олегом в ефірі - будемо слухати його улюблені пісні та авторські програми", - написано в повідомленні.

У Львові раптово помер відомий радіоведучий

Скріншот поста (facebook.com/luxfmlviv)

Нагадаємо, помер один із творців хіта "Олеся".