ru ua

Мало приводів для радості: прогноз погоди на весну

Мало приводів для радості: прогноз погоди на весну Фото: Погода в Україні навесні (РБК-Україна)

Прогноз погоди на три місяці весни 2019 року склав народний синоптик Леонід Горбань

Нещодавно народний синоптик Леонід Горбань спрогнозував, що лютий в Україні буде морозним. Особливо сильні холоди будуть в середині місяця.

А якою буде погода навесні 2019 року? Спеціально для Styler народний синоптик дав прогноз погоди на три весняних місяці.

Лютневі морози плавно перейдуть у березень

За його словами, у другій половині лютого в Україні буде невелика плюсова температура.

"Починаючи з 24 лютого, в Україні почнеться досить коротка відлига. Температура повітря буде досягати 2-4 градуси тепла. Але ось в останні дні лютого будуть морози. Така холодна лютнева погода пізніше перейде і в перші числа березня", - коментує він.

З 1 по 12 березня в Україні будуть продовжуватися морози, каже Горбань.

"Приблизно з 3 по 7 березня температура буде досягати мінус 13-14 градусів по північних областях. По Києву буде мінус 10-12. По півдню України йдуть окремі розрахунки, і там буде тепліше", - говорить він.

Березень буде холодним

Плюсова температура, за його словами, буде в Україні з 18 березня.

"Тоді вже буде 2-4 градуси тепла. А з 20 по 23 березня – нічні морози, мінус 3-4 градуси. Мало приводів для радості! Оскільки значного тепла до кінця березня не прораховується. У березні опади будуть 5, 8 та 9 числа. Це в основному сніг. Після 15 березня буде в основному сніг з дощем, а після 20-го березня будуть йти тільки дощі", - додає народний синоптик.

Мало приводів для радості: прогноз погоди на веснуФото: Березень буде холодним, а ось у квітні настане сильне тепло, каже Леонід Горбань (pixabay.com)

Леонід Горбань прогнозує: в цілому березень буде холодним.

"Тепла у березні чекати немає звідки. Виходить, що зима затягнеться. Але воно і зрозуміло. Адже є прислів'я: "якщо в січні – березень, то в березні – січень". А у нас в січні зараз нетипово тепло. Отже, в березні буде холодно", - говорить він.

Жаркий квітень: настане різке потепління

Перша семиденка квітня буде досить холодною, але після цього настане різке потепління, каже Горбань.

"Буде різкий зліт температури в бік потепління. Приблизно з 6 квітня температура повітря буде досягати 20-24 градуси тепла. Потім – трохи опуститься до +12-14. Починаючи з 16-17 квітня, денна температура триматиметься на рівні 21-24 градусів тепла".

Останній тиждень квітня буде дуже теплим, прогнозує Леонід Горбань.

Мало приводів для радості: прогноз погоди на веснуФото: В цьому році весна буде пізньою, прогнозує народний синоптик (wikimedia.org./Haidamac)

"Квітень буде дуже спекотним. Дощів буде дуже мало. За місяць випаде всього 25 міліметрів опадів. Це для квітня дуже мало", - констатує він.

Посуха в травні й червні

За словами народного синоптика, також збережеться спекотна погода в травні і червні 2019 року. Це може погано позначитися на врожаї.

Такий невтішний прогноз Горбань дає практично для всіх областей України.

"Такими ж спекотними, як квітень, будуть травень і червень. Виходить, що хороший врожай в Україні цього року навряд чи буде. Це, звичайно, негативно позначиться на економіці. Урожай буде досить поганим. Значних доходів у сільському господарстві в цьому році чекати не варто", - прогнозує він.

Нагадаємо, раніше синоптик розповіла, коли в Україну прийде похолодання.

Крім того, українців попередили про різку зміну погоди й похолодання у лютому 2019 року.