ru ua

"Мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль": в мережі розповіли історію бійця ООС родом з Італії

"Мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль": в мережі розповіли історію бійця ООС родом з Італії Фото: (mil.gov.ua)

Джузеппе Доніні пожертвував грошима і батьківщиною, щоб захистити Україну

Колишній військовий інструктор італійського походження, який побував в самих гарячих точках світу, отримував великі гроші за свою роботу, тепер захищає Україну за плату звичайного військового і мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль. Зворушливу історію італійця по імені Джузеппе Доніні розповіли в прес-службі "24 ОМБр імені короля Данила", передає благодійний фонд "Повернись живим" Facebook.

"Чоловіка звуть Джузеппе Доніні, він італієць з Болоньї. І він - людина війни. Працював військовим інструктором у Мексиці, де отримував 10 тисяч доларів на місяць, охороняв бізнесменів у таких небезпечних країнах, як Бірма, Ангола, Судан, Ірак. Зараз у Мексиці живе його дружина Моніка з двома синами. Джузеппе мріє перевезти їх до Тернополя, але зарплатня контрактника ЗСУ не дає йому можливості це зробити", — йдеться в повідомленні спільноти.

"Мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль": в мережі розповіли історію бійця ООС родом з Італії

Фото: (facebook.com/backandalive)

Також повідомляється, що у Джузеппе був друг Бартоломео, але він пішов воювати за протилежну сторону. Бартоломео дружив з командиром бойовиків Захарченко і щось там пише як журналіст.

"Це все гроші і пропаганда. Бартоломео вважає, що Україна напала на маленьку "ДНР", а я вважаю, що це Росія напала на Україну. А ще йому добре платять", — упевнений Джузеппе.

Також Джузеппе висловив думку про свою батьківщину: Італія, на його думку — продажна жінка, яка бачить тільки гроші. Влад адержави продалася за путінські гроші, а більшість населення підтримує Путіна, тому що він демонструє силу. Джузеппе Доніні обурений тим, що в його країні, яка не має відносини до війни, садять за ґрати тих, хто воював за Україну. Він не може повернутися на батьківщину, тому що його посадять "за свободу України".

"Свій вибір воювати за Україну Джузеппе пояснює так: Україна - це мирна країна, яка хоче спокійно жити, працювати, змінюватися на краще, вона не зазіхає на чужі території, але і не хоче поступатися своїми. Він розповідає про голодомор і ту величезну кількість українців, які тоді загинули. Цей відкритий, усміхнений, доброзичливий чоловік точно не через гроші опинився на україно-російській війні, бо як військовий інструктор у Мексиці отримував набагато більше", — йдеться в співтоваристві.

Також Джузеппе зізнався, що він дивується місцевим як він виражається, babushka and dedushka, які стоять за двісті-триста метрів від місця, де свистять кулі, в черзі за гуманітарним продовольством. Джузеппе мріє возз'єднатися зі своєю родиною і планує зробити чергове тату, присвячений рідним.

"Мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль": в мережі розповіли історію бійця ООС родом з Італії

"Мріє перевезти свою сім'ю в Тернопіль": в мережі розповіли історію бійця ООС родом з Італії

Скріншот поста облікового запису facebook.com/backandalive

Нагадаємо, що у мережі скандал через неповагу до поранених бійців.

До речі, раніше в мережі розповіли про бійця з позивним "Кувырок".

Раніше ми розповідали про молоду дівчину-офіцера.

Відео: (video.rbc.ua)