ru ua

Місцями дощі з грозами: синоптики озвучили прогноз на початок тижня

Місцями дощі з грозами: синоптики озвучили прогноз на початок тижня Фото: дощ (facebook.com/lviving)

Опади вкриють відразу декілька міст України

У понеділок, 21 травня, мешканцям одразу кількох регіонів України слід очікувати дощі з грозами. Про це повідомляє погода УНІАН.

Так, жителям Одеси завтра варто очікувати хмарну погоду з грозою. Не дивлячись на це, стовпчик термометра показуватиме +22-23 градуси тепла. Вночі цей показник впаде до +12 за Цельсієм. Інші міста регіону також очікує дощова погода і +19-25 градусів тепла.

Місцями дощі з грозами: синоптики озвучили прогноз на початок тижня

Фото: дощ (УНІАН)

У той же час мешканців Дніпра завтра очікують зливи з місцевими проясненнями. Вдень повітря прогріється до +22 градусів тепла, а вночі показник буде на рівні 13 градусів за Цельсієм. Інші міста центральних регіонів очікує туманна погода і +18-21 градус тепла.

Жителям західних областей завтра розраховувати на дощі не варто, оскільки вони пройдуть тільки в Чернівецькій області.

Киянам та гостям області варто очікувати похмуру погоду і теплу погоду. Стовпчик термометра показуватиме 17+19 градусів тепла.

Місцями дощі з грозами: синоптики озвучили прогноз на початок тижня

Фото: дощ (УНІАН)

До речі, синоптики повідомили, що метеорологічна весна у Києві закінчена, так як температура повітря 29 квітня перевищила +15 градусів, а це означає, що настало літо. Відзначається, що метеорологічна весна, яка почалася 24 березня і тривала всього 36 днів, закінчилася, але за цей короткий період в столиці сім днів виявилися вже літніми з середньодобовою температурою вище +15 градусів.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів (video.rbc.ua)