Последние новости
Все новости
Главная Жизнь У МЗС РФ поскаржилися на "візовий геноцид" кримчан від Євросоюзу
Жизнь 30 мая 2017 · 15:39

У МЗС РФ поскаржилися на "візовий геноцид" кримчан від Євросоюзу

У міністерстві зазначили, що питання візових обмежень для жителів окупованого півострова піднімається регулярно
У МЗС РФ поскаржилися на "візовий геноцид" кримчан від Євросоюзу

Фото: Крим (pixabay.com/tpsdave)

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили про "візовому геноцид" кримчан з боку Євросоюзу. Про це під час виступу у Громадській палаті РФ сказав заступник глави МЗС РФ Олексій Мєшков, передають РИА Новости.

"У нас практично не проходить жодної зустрічі по лінії ЄС, щоб ми не ставили цю тему - перш за все, цей візовий геноцид, який ввели проти кримчан в Євросоюзі", - заявив він.

При цьому Мішків зазначив, що Росія веде "важкі бої" з Брюсселем щодо цього питання, яке регулярно підіймається на всіх зустрічах з представниками Євросоюзу.

Зараз жителі окупованого Криму можуть отримати візу в ЄС тільки через дипломатичні представництва в Україні.

Раніше у мережі показали, як "влада" намагається "врятувати" Крим перед курортним сезоном. Місця відпочинку брудні і абсолютно не готові до того, щоб сюди приїхали люди.

Понравилась статья? Поделитесь ею с друзьями
FB TG X VB