ua en ru

"Миру не бажатиму, його в цьому році ще не буде": жінка-снайпер АТО вразила новорічним привітанням

"Миру не бажатиму, його в цьому році ще не буде": жінка-снайпер АТО вразила новорічним привітанням Фото: Олена Білозерська (facebook.com/bilozerska)

"Перемоги побажаю, хоча її теж в цьому році не буде", - заявила боєць АТО

Відома журналістка та боєць Української добровольчої армії Олена Білозерська записала новорічне привітання українцям від лиця АТОшників, в якому побажала країні перемоги над агресором та менше внутрішніх чвар. Відео було опубліковано в YouTube.

"Вітаю всіх українців з Новим роком, з Різдвом Христовим. Миру бажати не буду, бо його в цьому році ще не буде. Перемоги побажаю, хоча її теж в цьому році не буде. Вона буде неодмінно, але для цього треба рити носом, треба копати, як та Земляна Собака", - каже Білозерська.

Відео: Привітання снайпера АТО з Новим роком (YouTube/Olena Bilozerska)

"І тому побажаю всім нам працездатності, стійкості, мужності, витривалості, терпіння, віри в бога, віри в перемогу. Поменше внутрішніх чвар і інтриг! Побільше того, що нас об’єднує. Слава Україні!" - сказала вона.

До речі, відомий письменник Сергій Жадан заговорив про "безкінечну війну" в Україні.

"Це доволі непростий час. Час безкінечної війни. Час, коли сподівання на мир витісняються тривогою і втомою. Ну, справді, хто сьогодні може твердо й чітко сказати, коли закінчиться війна? Хто може бути впевнений, що вона закінчиться, скажімо, завтра? Та ніхто. Гадаю, навіть ті, хто її почав — тоді, три з половиною роки тому — теж ні в чому не впевнені. Ні в чому, крім своєї безкарності", - вважає він.

Жадан зазначає, що зараз українцям доводиться жити з розумінням, що завтра нічого не закінчиться.

"Доводиться жити з розумінням того, що живеш не в найкращі часи. Проте відмовитись від них — від цих часів — усе одно не можеш. Оскільки в такому разі доведеться відмовитись від самого себе, від важливих і потрібних тобі речей, від людей, які на тебе сподіваються, від слів, які говорив і в які вірив", - відзначив письменник.

Також українські поліцейські яскраво привітали країну із Новим роком.