ua en ru

"Мені нікуди йти": боєць АТО з інвалідністю не може отримати допомогу від держави, через те, що він сирота

"Мені нікуди йти": боєць АТО з інвалідністю не може отримати допомогу від держави, через те, що він сирота Фото: Посвідчення АТО ( facebook.com/93OMBR)

Руслан просить про допомогу всіх небайдужих

Руслан Гетьман з Тернополя воював в АТО, захищав країну від окупантів, але зараз не може домогтися від держави матеріальної допомоги чи земельної ділянки, так як у нього немає місця реєстрації. Хлопець - сирота. У нього ніколи не було свого житла, так як він ріс в інтернаті, а потім жив на квартирах у друзів. Про це повідомляє "Нова тернопільська газета".

В даний момент Руслан відбуває останні дні служби АТО в 44-ій бригаді, але повернутися після фронту йому нікуди. Руслан дуже любить Бога й Україну.Згадує, що після дитячого будинку над ним взяли опіку греко-католицькі священики. У 16 років приїхав до матері, але вона не прийняла його. Він вирішив взяти собі нове прізвище. І вибрав Гетьман.

Хлопець був на Майдані в 2014 році, бачив, як вмирали Герої. Потім служив у Львівській області, потім перевівся в АТО. АТОшник був на першій лінії фронту, від поранення став інвалідом, але зараз не може домогтися допомоги від держави.

"Мені нікуди йти": боєць АТО з інвалідністю не може отримати допомогу від держави, через те, що він сирота

Фото: Руслан Гетьман (nova.te.ua)

"На войнет немає безстрашных. Найстрашніше бачити, як гинуть люди", - сказав Руслан.

У нього друга група інвалідності.

"Я два місяці лікувався в госпіталі у Львові. Потім отримав другу групу інвалідності через порушення психічного здоров'я. Скоро мій термін служби закінчується, але мені нікуди йти... Я бомж", - розповідає Руслан.

Боєць просить про допомоги небайдужих. Можливо, у когось є порожній будинок або пенсіонери можуть пустити його жити до себе. У нього є 100% пільги на комунальні послуги, він може написати розписку, що не претендує на житло. Це всього лише формальність, яка дозволить отримати від держави допомогу, зазначає військовий

Телефон Руслана 097 660 99 32.

Як раніше повідомлялося, батька Героя Небесної Сотні засмутило поведінка жінки на місці смерті українців.