ua en ru

"Ми будемо разом": російський поет розповів, що чекає в майбутньому Україну і Росію

"Ми будемо разом": російський поет розповів, що чекає в майбутньому Україну і Росію Фото: Дмитро Биков (facebook.comBykovDmitriyLvovich)

Росіянин упевнений у своїй правоті

Російський поет Дмитро Биков розповів, що незабаром Росія і Україна будуть разом. Своїми думками він поділився в інтерв'ю у Євгена Кисельова на телеканалі "Прямий"

"Якесь абсолютно ірраціональне почуття, з яким зараз ніхто не погодиться, мені підказує, що ми будемо разом. А як це, я не знаю, чому це так, я не знаю.Знаєте як, здавалося б, неможливо перейти через те, що зараз відбувається. Але оскільки все колишнє буде скасовано, я абсолютно впевнений, що ми будемо разом. Я зараз себе не відчуваю чужим", - упевнений Биків.

Цей момент можна почути з 56-ї хвилини відео.

Відео: Дмитро Биков (YouTube/Прямий)

"Це інша країна, але це не чужий світ, не Америка... Тут я на Батьківщині, я в Київ їздив постійно. Нічого не можу з собою вдіяти, я розумію, що кажу дуже неправильні речі, вибачте мене всі, але що ж робити, мені чомусь здається, що ми будемо разом. Як, чому, не знаю. Ви можете мені не вірити", - додав поет.

Згадав росіянин і нардепа Надію Савченко.

"Надя Савченко добре сказала, що ми не будемо братами, а добрими сусідами. Тільки не треба називати мене імперцем", - підсумував Биків.

Як раніше повідомлялося, російський поет Дмитро Биков написав вірш про Аркадие Райкине та його сина Костянтина.