ua en ru

Наїзд на український шоу-бізнес: журналіст розповів , чому СБУ може заборонити серіал "Свати"

Наїзд на український шоу-бізнес: журналіст розповів , чому СБУ може заборонити серіал "Свати" Скріншот з серіалу "Свати"

"Навіщо ж демонстративно наїжджати на український шоу-бізнес - краще шукайте проблеми в тих артистів, які і зараз спокійно їздять і гастролюють в РФ"

Відомий журналіст Юрій Бутусов розповів про можливі версії закриття серіалу "Свати" в Україні. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Я так і не зрозумів, якої мети бажає досягти СБУ, створивши умови для продовження зйомки і заборони трансляції українського серіалу "Свати". Ні-ні, російського актора, який їздив у Крим, звичайно, пускати не можна - але ніхто не заперечує, що він порушив закон, в'їжджати він не збирався, і в будь-якому випадку, навряд чи це варто спеціальної заяви СБУ, і роз'яснення Держкіно в "Укрінформі", що "Свати" можуть заборонити. Варіанти, навіщо це зроблено", - пише Бутусов.

Далі журналіст в іронічній манері перерахував можливі причини дій СБУ.

"1. Хтось впізнає себе у номерах "Кварталу 95" і дуже незадоволений, що його мало показують і несмішні жарти.

2. Дати зрозуміти, що якщо Зеленський "по приколу" піде в президенти, чи підтримає певного кандидата в президенти у його бізнесу будуть проблеми. Розважити народ перед виборами обговоренням віртуальних проектів популярних артистів.

3. Дати зрозуміти, що Зеленському не треба відмовлятися від чийогось пропозиції йти в президенти або просто пограти в заяви про висування - промоушн йому забезпечать.

4. Хочуть зробити себе і президента героями нового окремого номера "Кварталу 95" на дану тему.

5. Хочуть, щоб Зеленський замість серіалу "Свати" зняв серіал "Куми"", - написав журналіст.

Наїзд на український шоу-бізнес: журналіст розповів , чому СБУ може заборонити серіал "Свати"

Скріншот (facebook.com/butusov.yuriy)

Бутусов зазначив, що сам серіал не дивиться, але згадав, що Володимир Зеленський допомагає бійцям АТО. Юрій вважає, що держава не повинна душити свій власний шоу-бізнес.

"Інших варіантів для цього галасливого піар-номеру угледіти не можу, може щось пропустив? Я сам "Свати" та іншу тележвачку не дивлюся (важливо, що знімається все це не з бюджету, а за приватні гроші), на концерти "Кварталу" не ходжу, але даний випадок вимагає з принципу підтримки і співчуття. Треба враховувати патріотичну позицію команди Зеленського, який з самого початку війни відкрито зайняв проукраїнські позиції, виступав влітку 2014-го з антипутінськими концертами перед нашими воїнами в АТО, жертвував гроші на АТО, обірвав свої дуже вигідні дорогі контракти в РФ на знак протесту проти окупації і всі зйомки в РФ, де він був досить популярним актором Було б верхом не поваги з боку держави діяти проти проектів "Кварталу". І було б невдячно не виступити на його підтримку. Навіщо ж демонстративно наїжджати на український шоу-бізнес - краще шукайте проблеми в тих артистах, які і зараз спокійно їздять і гастролюють в РФ, займають проросійські позиції", - підсумував він.

Наїзд на український шоу-бізнес: журналіст розповів , чому СБУ може заборонити серіал "Свати"

Скріншот (facebook.com/butusov.yuriy)

Нагадаємо, що Володимир Зеленський емоційно відреагував на можливу заборону серіалу "Свати".