ua ru

У Херсоні показово покарали маршрутника за інцидент з ветераном АТО

У Херсоні показово покарали маршрутника за інцидент з ветераном АТО Фото: Посвідчення УБД (sockraina.com)

В Україні показово покарали херсонського маршрутчика після інциденту з АТОшником

Нещодавно у Херсоні водій приміської маршрутки відмовився безкоштовно везти ветерана АТО. Стала відомою розв'язка інциденту.

Випадок стався 14 жовтня. Пізніше керівництво підприємства, яке займається перевезеннями на вказаному маршруті, вирішило звільнити скандального водія. Про це у Facebook поінформувала керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловская.

У відповіді від підприємства йдеться, що водій був звільнений. Разом з супровідним листом була відправлена копія наказу про звільнення.

Раніше в соцмережах з'являлася інформація, що водій, побачивши посвідчення УБД, вимагав сплатити проїзд або покинути автобус.

А ось і реакція на публікацію про відмову водія на безкоштовне перевезення військовослужбовця - учасника бойових дій 14 ...

Опубліковано Наталією Возаловською 31 жовтня 2016 р.

Ветеран АТО звернувся за допомогою в Центр допомоги: "14 жовтня, на День захистника України, їхав я в частину автобусом Херсон - Пітомнік АТП16507, №29 - 62. Коли зайшов в автобус і показавши посвідчення УБД водій сказавши не тикати йому всяку ***ню, а платити гроші або вимітатися. Я вийшов, але потім мене погукали бо все владналося, і я поїхав. Коли я вийшов у Раденську, то мені сказали, що за мене заплатила одна жіночка, яка їхала в цьому автобусі. За один день три новини: вранці привітали зі святом, ввечері вигнали з автобуса, і допомога невідомої жіночки, дай їй Бог здоров'я".

Керівник місцевого Центру допомоги військовим Наталія Возаловская повідомила: "Цей чоловік просто заявив про ситуацію, щоб не було такого в майбутньому, бо це не приємно. Я спробую дізнатися, хто цей водій, чи є в нього сини призивного віку і спробую посприяти направленням його, або дітей на службу Україні. Хочу подивитися, чи буде називати тоді він посвідчення учасника бойових дій всякою ***нею".

До речі, у Волинській області 20-річного АТОшника вигнали з автобуса.