ru ua

Що знайшли в крові у Зайцевої: з'явилася нова інформація

Що знайшли в крові у Зайцевої: з'явилася нова інформація Колаж РБК-Україна

Винуватиці ДТП всіляко намагаються зменшити термін

Слідчі, які займаються справою про трагічне ДТП з участю Олени Зайцевої, всіляко намагаються сприяти тому, щоб винуватиця вийшла сухою з води. І, якщо уникнути покарання не вийде, то хоча б буде можливість зменшити для неї термін. Про це в соціальній мережі Facebook розповіла журналістка Тетяна Доцяк.

"Федірко підтвердила невиконану позу Ромберга, хитку ходу, млявість, звужені зіниці. Тому що не могла не підтвердити. Інакше - стаття. Але чи було це наркотичним станом - не знає. Припускає, що це міг бути результат черепно-мозкової травми. Але у Зайцевої черепно-мозкова травма не підтвердилася", - написала журналістка.

Вона нагадала, що в сечі Зайцевої виявили наркотичну речовину кодеїн, на який тест-смужка реагує лише тоді, коли його кількість становить певний обсяг. Також журналістка зазначила, що справа довго не просувалася з тієї причини, що експерти не могли повідомити кількість наркотичної речовини в організмі винуватиці. Хоча, за словами Доцяк, все це не мало ніякого значення.

Фото: (facebook.com/tetyana.dotsyak)

"Я вам скажу, що кількість - це маніпуляції. Один скаже, що пляшка вина - це фігня, інший - що буде в драбадан. І саме для цього є межа - 0,2 проміле, після яких все - винен. І не важливо, у тебе 0,5 проміле, або 2 проміле. Так само з кодеїном. Межа - 300 г на мл", - стверджує Доцяк.

Крім того, жінка стверджує, що це було досить передбачувано. Але оскільки вся сім'я Зайцевих розуміла, що винуватицю відправлять до в'язниці, то намагалася зробити все, щоб уникнути терміну, або зменшити його.

Нагадаємо, що рестораторка з Полтави намагається уникнути покарання за смерть збитого хлопчика. Їй загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

Раніше ми писали нові скандальні подробиці аварії за участю Зайцевої. За словами адвоката, навіть експерти відмовляються відповідати на питання, чи була вона під дією наркотиків під час аварії, приховуючи правду.

А також про те, що чоловік Єлизавети II потрапив в аварію. Інцидент стався ввечері 17 січня біля маєтку Сандрингем, графство Норфолк, в східній Англії.