Назване найкраще в Україні місто для життя

STYLERLIFE        20.09.2016 - 14:30
Фото: Вулиці Чернівців (flickr.com)
Фото: Вулиці Чернівців (flickr.com)

Столиця Буковини випередила інші українські міста в так званому рейтингу комфортного життя

Українці визначилися з кращим містом країни для життя.

Як пише "Сегодня", в опитуванні великого сайту безкоштовних оголошень респондентів запитували про якість життя і комфортності в містах їх проживання.

"Задавали питання про чистоту на вулицях, транспортному забезпеченні, наявність дитячих майданчиків та спортзалів, також запитували про те, наскільки якісно працюють місцеві комунальники і наскільки добродушне місцеве населення. Оцінювали за семибальною шкалою", - розповіла PR-менеджер проекту Оксана Венгровська.

За результатами опитування, найбільш безпечним містом виявилися Чернівці, які отримали 5,5 бала з 7 можливих.

"Зокрема, жителі Чернівців відзначали, що не бояться ввечері виходити на вулицю, оскільки у них безпечно", - зазначила Венгровська.

Друге місце зайняв Луцьк (5,3 бала), третє - Вінниця (5,2 бала). Також в десятці лідерів по комфортного життя опинилися Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Рівне та Чернігів - єдиний представник півночі країни.

Наголошується, що столиця України була оцінена всього в 4,4 бала.

Самі ж погані оцінки очікувано дісталися Донецьку і Луганську - їх оцінили в 3,9 бала. Також низькі оцінки українці поставили Дніпру, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси та Херсону - зокрема, через високий рівень злочинності.

До речі, Україна піднялася в рейтингу Doing Business після проведення реформи адмінпослуг.

Теги: рейтинг
On Top