ru ua

"Не відкладайте": Супрун пояснила, як підписати декларацію з лікарем (инфографика)

"Не відкладайте": Супрун пояснила, як підписати декларацію з лікарем (инфографика) Фото: Уляна Супрун (РБК-Україна)

В. о. міністра запевнила, що процес вибору лікаря не має кінцевих термінів

З 1 квітня 2018 роки українці зможуть самостійно обрати для себе лікаря первинної ланки. Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, як підписати декларацію з лікарем. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Шлях до підписання декларації з власним лікарем дуже простий - слідуєте цій інструкції", - відзначила вона.

"Найголовніше, визначитися з людиною, якій ви довіряєте. Сімейний лікар, терапевт або педіатр, з яким ви підпишете декларацію, має стати вашою першою довіреною особою в питанні здоров'я. Саме йому ви будете дзвонити під час застуди та інших проблем і питань щодо самопочуття. Він даватиме поради з профілактики, лікування і за потреби даватиме направлення до вузьких спеціалістів", - розповіла Супрун.

"Не відкладайте": Супрун пояснила, як підписати декларацію з лікарем (инфографика)

Інфографіка (facebook.com/ulanasuprun)

"Якщо ще не знаєте, до якого лікаря хочете ходити - не переймайтеся. Те, що з другого квітня починається національна кампанія з вибору лікаря, не означає, що от-от усі лікарі сядуть на потяг і вам потрібно встигнути придбати на нього квиток", - додала в. о. міністра.

"Процес вибору лікаря не має кінцевих термінів, а значить кожен зможе знайти свого фахівця, коли буде зручно. Проте й не відкладайте це на місяці", - підкреслила вона.

"Почніть розпитувати знайомих або відштовхуйтеся у виборі від медзакладу, де б хотіли лікуватися. Зауважте, що це має бути заклад, який надає первинну медичну допомогу та він має бути підключений до електронної системи охорони здоров'я", - порадила Супрун.

"Частина медзакладів вже підключилася, частина ще в процесі. Просимо місцеву владу максимально сприяти підключенню медзакладів до системи "Електронне здоров'я". Коли знайдете лікаря, візитом до якого будете задоволені, підпишіть із ним декларацію", - написала в. о. міністра.

"Не відкладайте": Супрун пояснила, як підписати декларацію з лікарем (инфографика)

Скріншот поста (facebook.com/ulanasuprun)

До речі, Супрун розповіла, що таке вегето-судинна дистонія.


Хайп-таксі # 12: "З чого потрібно почати змінювати країну" (відео: РБК-Україна)