ua en ru

"Невже не очевидно": Джангіров пояснив, чому міжнародні посередники відстоюють свої інтереси, а не інтереси України

"Невже не очевидно": Джангіров пояснив, чому міжнародні посередники відстоюють свої інтереси, а не інтереси України Дмитро Джангіров (youtube.com/UKRLIFE.TV)

На думку експерта, Україна потребує прямих переговорів з Москвою і з "ЛДНР"

Журналіст-політолог Дмитро Джангіров прокоментував Міжнародну конференцію "Досвід балканських країн у мирному врегулюванні конфліктів", яка пройшла минулого тижня.

"Сьогодні, коли ми бачимо чергове "гальмування" миротворчих форматів по Донбасу: і нормандської четвірки і дуету Сурков-Волкер, постає питання про самостійну роль України у питанні врегулювання українського конфлікту. Невже не очевидно, що як тільки виникають міжнародні посередники, то вони в переговорах відстоюють не українські національні інтереси, а національні інтереси своїх країн, лише прикриваючись захистом українських інтересів?!" - написав Джангіров на своїй Facebook-сторінці.

Експерт впевнений, що сьогодні Україна потребує прямих переговорів як з Москвою, так і з "ДНР" й "ЛНР".

"Для мене це було очевидним з весни 2014 року; з іншого боку, спроба прикрити відсутність політичної волі, так і просто бажання домовлятися, привело українську владу до серйозної геополітичної "розтяжки", коли погляди США і франко-німецького тандему з багатьох питань, включаючи методи врегулювання на Донбасі, серйозно розійшлися. При цьому, обидві сторони вимагають від Києва лояльності саме до їхнього підходу..." - зазначив Джангіров.

На його думку, конференція в Загребі поставила питання ребром: чи існує в Україні власний потенціал вирішення конфлікту на Донбасі?

"Невже не очевидно": Джангіров пояснив, чому міжнародні посередники відстоюють свої інтереси, а не інтереси України

Скриншот поста (Facebook/Дмитрий Джангиров)

Раніше Джангіров висловився про створення автокефальної церкви.