ua en ru

Не варто боятися: у РПЦ закликали Путіна до застосування превентивного ядерного удару по "ворогам"

Не варто боятися: у РПЦ закликали Путіна до застосування превентивного ядерного удару по "ворогам" Фото: Росія хоче нанести превентивний ядерний удар (facebook.com)

Священик підтримав пропозицію про націлення російських боєголовок на країни НАТО

Видатний представник Російської православної церкви (РПЦ), протоієрей Всеволод Чаплін закликав керівництво РФ переступити через "дивний і дурний" психологічний бар'єр перед словами "застосування ядерної зброї". Відповідний запис священик залишив у Facebook.

"Нові засоби війни, в тому числі інспіровані ззовні змови і бунти, не повинні залишати сумнівів у тім, що ведеться саме війна – а значить, у відповідь морально допустимо застосовувати всі наявні військові засоби, в тому числі засоби масового знищення. Блискуче сказав днями Франц Клинцевич про можливості націлення на об'єкти НАТО нашого ядерної зброї. Адміністрація Президента навіть не наважилася його жорстко осмикнути – власне, заперечити нічого, не ми придумали нову гонку озброєнь, а відповідати на неї треба", - пише священик, який далі цитує Військову доктрину РФ.

При цьому він підкреслює, що агресія і загроза існуванню держави можуть бути актуальними у випадку провокування масових заворушень ззовні, що означає необхідність нанесення попереджувального удару.

Нагадаємо, раніше соцмережі відреагували на нову страшилку ростб про розробку Україною "брудної" атомної бомби для атаки на РФ.