ua en ru

"Дуже нудно": Саакашвілі розповів, як влаштувався в Європі

"Дуже нудно": Саакашвілі розповів, як влаштувався в Європі Фото: Михайло Саакашвілі (РБК-Україна)

"Я не звик до осілого і спокійного європейського життя"

Лідер "Руху нових сил" і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, якого депортували з України, повідомив, як йому живеться в Нідерландах. За його словами, він зараз їздить по Європі, передає "Медуза".

Саакашвілі запевняє, що у маленькому містечку в Нідерландах йому всі посміхаються і навіть роблять знижки в магазинах.

"Я їжджу по Європі - весь час переміщаюся між Брюсселем, Мюнхеном, Амстердамом, Варшавою і Тернезеном, це місто моєї дружини. Я не звик до осілого і спокійного європейського життя, і, звичайно, мені дуже приємно бути в маленькому місті в Південних Нідерландах, де тебе всі знають, де люди дуже добре налаштовані. Всі їздять на велосипедах, скрізь в кафе посміхаються, в магазинах дають знижки, всі співпереживають...Але все одно це нудно, дуже нудно", - зазначив він.

Політик розповів, як провів свій день в Польщі.

"Коли я в'їхав в Польщу, умова було наступна. У Польщі з Україною є угода про реадмісію. Але поляки чітко сказали, що реадмісія можлива, якщо вона буде добровільною, без застосування будь-якої грубої сили, тим більше якогось збройного ескорту. Українці порушили всі ці угоди, але поляки опинилися перед фактом - я вже в Польщі. Там мене зустріли депутати сейму, зі мною розмовляла керівництво міністерства внутрішніх справ, держсекретар міністерства внутрішніх справ", - розповів Саакашвілі.

Екс-президент Грузії розповів подробиці депортації з України.

"Скрутили руки, чомусь одягли на голову якусь шапку, щоб я не бачив нічого. Причому прикидалися українськими прикордонниками, хоча це була особиста охорона Порошенко і співробітники охоронної компанії, якою володіє бізнес-партнер Порошенко Кононенко", - підсумував Саакашвілі.

Нагадаємо, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну раніше, ніж через 3 роки. Він сказав, що вважає свою депортацію з країни маніпуляцією представників влади.

Хайп-таксі #4: "Ваше ставлення до легалізації короткоствольної зброї (фото: РБК-Україна)