"У нас вище суспільство теж погань": Охлобистін пояснив, чому росіянам варто побоюватися Трампа

Охлобистін пояснив, чому росіянам варто побоюватися Трампа
Фото: Іван Охлобистін

Відомий українофоб зазначив, що в американському лідерові уживається декілька особистостей

Оскільки Дональд Трамп натура творча, в ньому – як мінімум вісім осіб і невідомо, яка з них попадеться Росії. Про це заявив актор Іван Охлобистін в колонці для RT.

"Ніяких гарантій, що нам зустрінеться найзручніша. Трамп — мрійливий товстун із заможної сім'ї, який більше за все на світі любить плюшки і щокату Мері з паралельного класу. Трамп — сімейний бунтар, не допускає навіть думки, що "вище суспільство" може його не прийняти. Скільки принижень довелось перенести його наївній душі — бозна! І не озлобився!" - написав Охлобистін.

"Трамп — непоказний герой гламурних видань. Трамп — цінитель міцних напоїв, вміє зупинятися після третьої. Трамп любить музику — The Rolling Stones. Якби Трамп був росіянин, то він би народився у Тамбові. А з тамбовськими потрібно тільки з відкритою душею спілкуватися, без зайвої плутанини. Вони люблять прозорість у відносинах", - заявив актор.

Охлобистін зазначив, що Росія може зблизитися з президентом США на ґрунті того, що серед росіян повно збоченців.

"У нас вище суспільство теж погань. Половина зрадників. Збоченців повно. Ми можемо з Трампом на цьому ґрунті зблизитися. З нами йому буде комфортно. Це йому варто в першу чергу донести. Але не забуваємо про "творчу натуру". Буде багато похмурих епізодів. Художники апріорі психи", - додав актор.

Нагадаємо, що Охлобистін готовий вступити в ряди бойовиків "ДНР".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся