ru ua

В окупованому Севастополі дітей пропускають до ялинки через металодетектор

В окупованому Севастополі дітей пропускають до ялинки через металодетектор Фото: Севастопольська ялинка (Колаж РБК-Україна)

На вході перевіряли навіть дитячі коляски

В окупованому Севастополі на урочистому відкритті міської ялинки батьків і дітей пропускали через рамки металодетектора. Про це пишуть "Крим.Реалії".

Мешканців міста Севастополя, які вирішили відвідати відкриття міської ялинки, 16 грудня, в суботу, перевіряли через рамки металодетектора.

Крім того, що батьки з дітьми змушені були пройти через саму рамку, представники севастопольського козацтва, які чергували біля входу, просили показати відвідувачів вміст сумок і перевіряли всередині дитячих колясок.

Головну ялинку Севастополя, яку поставили на площі Нахімова, прикрасили ялинковими іграшками в кольорах російського прапора. В таких відтінках буде переливатися і нічна ілюмінація.

Навколо ялинки разом з переодягненими в казкових героїв, аніматорами, чергують кілька десятків поліцейських і представники севастопольського козацтва.

На відкриття ялинки прийшли кілька тисяч чоловік. Для відвідувачів підготували дитячі конкурси і виступи.

А нещодавно, соціальні мережі обговорювали подарунки, які видавали працівникам залізниці.

Подарунки отримали всі чоловіки в Севастополі, які працюють на підприємстві "Кримська залізниця". Працівникам видали по невеликому пакетику цукерок.

Як виявилося, це були подарунки не дітям, а чоловікам.

"Севастополь. Ще й незадоволені. Профспілка Кримської Залізниці. Ось так ось вітає профспілка КЗД з новим роком своїх співробітників. І це подарунок не дітям, а чоловікам. Збір у профспілку щомісячний 388р., це 4700 на рік", - сказано в повідомленні.

Користувачів розсмішила щедрість окупантів.

"Кримська залізниця" це як "сибірські ананасові плантації", - пише юзер ТШП.

"Так треба вийти з "профспілки". І все. Проблема буде вирішена. Але вата, мабуть, про такий хід не здогадується. Тому що своєю головою вони тільки їдять", - пише Себастьян Парэйро.

"Ну а профкому жерти треба ж!" – пише Вгамуйте вашу матір.

"За радість від входження в РФ треба платити. Або вони не патріоти?" – пише 4gLTE.

До речі, у Криму з'явилися "радянські" піонери.