ua en ru

"Окреме місце в пеклі": в мережі розповіли, чим живе окупований Луганськ

"Окреме місце в пеклі": в мережі розповіли, чим живе окупований Луганськ Фото eduard-456.livejournal.com

За його словами, Луганськ зараз - це місто-привид

У мережі розповіли, чим живе зараз окупований Луганськ. Про це пише блогер під ніком Фашик Донецький, передає "Обозреватель".

Блогер розповів, що їздив у справах до окупованого Луганськ і від поїздки в нього залишилася маса вражень. За його словами, в місті дуже багато людей у камуфляжі.

"Уявіть собі немитий смердючу нетяма в камуфляжі. Уявили? А зверху ця безтолоч в кожусі. І в папасі", - говорить він.

Наголошується, що на території Донбасу в історії не було донських козаків.

"Взагалі, немає ніяких донських козаків, якщо взяти історію. Є вимушені як би "переселенці" з України, це були "козаки". А "козаки" російського виробництва - це типу апгрейда Порше на заводі в Иркустке: незрозуміле "одоробло", здалеку нагадує авто", - додав Фашик Донецький.

За його словами, в Луганську негативно ставляться до цих "козаків".

Понти з нагайками, шаблями тощо. у жителів Луганська викликають усмішку, адже вата вважає їх ряженными придурками і шкуродерами в плані тортур над людьми. Всі скаржаться на те, що "кизяки" ("козаки") п'яні, матюкаються при дітях так, що будівельники, яким на голову падає цегла, проти "кізяков" виглядають першокласниками в плані матірного лексикону. Це дуже радує, бо так як дискредитували себе кизяки - це треба вміти, вроджений ген бидла дає про себе знати, так сказати", - сказав блогер.

Наголошується, що Луганськ зараз - це місто-привид, а життя в місті ніби завмерла, після 8 вечора зустріти на вулиці людину - рідкість, навіть у центрі міста.

Також Фашик Донецький звернув увагу, що в Луганську дуже багато кадрових російських військових.

"Проти місцевих російські відрізняється виправкою, а також зовнішнім виглядом і говором. Якщо порівнювати і місцевих кадрових, то місцеві виглядають як бомжі. Типу добровольці теж є, але їх відрізнити просто від манерам від кадрових", - говорить він.

"За те, що зробили росіяни з Луганськом, їм позачергово належить окреме місце в пекельному пеклі", - підсумував блогер.

Раніше повідомлялося, що в мережі показали фото зруйнованого аеропорту в окупованому Луганську. Знімки зроблені в жовтні 2014 року.