"Звідки гроші, Свєта?": Соцмережі обурені дорогою квартирою Заліщук

STYLERLIFE        14.09.2016 - 18:50
Фото: Світлана Заліщук (facebook.com/svitlana.zalishchuk)
Фото: Світлана Заліщук (facebook.com/svitlana.zalishchuk)

Не встиг ще в соцмережах вщухнути скандал з квартирою Лещенко, а користувачі вже переключилися на депутата Світлану Заліщук, яка володіє квартирою за 13 млн грн

У мережі розгорається скандал навколо квартири Світлани Заліщук, за яку нардеп віддала близько 13 млн грн.

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці журналіст Всеволод Філімоненко, 27 серпня 2014 року, на другий день після заяви президента України Петра Порошенка про своє рішення призначити дострокові парламентські вибори, нардеп купила квартиру площею 158 кв. м в Києві.

Філімоненко припускає, що Заліщук "свідомо кинулася вирішувати квартирне питання відразу після розпуску попереднього скликання парламенту, побоюючись, що придбання екс-журналісткою престижних квадратних метрів після обрання або в період кампанії може викликати резонанс і сильно вдарити по репутації".

 

Спеченого ЛЕЩенко з'їли? Рибні дні тривають! Подаю ЗалиЩУКУ. Квартира в центрі Києва за 13 000 000 грн.!! Засмажили...

Опубліковано Vsevolod Filimonenko 14 вересня 2016 р.

Зазначимо, що Світлана Заліщук є соратницею нардепа Сергія Лещенка по партії "Демократичний альянс".

Користувачі соціальних мереж, які ще не встигли "відійти" від скандалу з квартирою Лещенка, вже щосили обговорюють дорогу нерухомість Заліщук.

"Депутат Світлана Заліщук, активна грантоїдка і подруга Лещенка з Найємом, виявляється, теж купила квартиру. За 13 мільйонів гривень. У самому центрі Києва, на вул. Софіївській, площею 158,7 м. кв. Боротьба з корупцією в Україні після Майдану - справа не менш вигідна, ніж сама корупція. А уявляєте, скільки накрали корупціонери і борці з корупцією рангом вище?" – написав у Facebook глава організації "Житловий союз України" Олександр Скубченко.

Багато українців також іронічно запитують: невже, щоб перемогти корупцію - потрібно її очолити?

"Осінь це така цікава грибна пора року... Це коли гриби і рибалка одночасно. То в грибниці мухомора ЛЯЩа знайдуть, то заліЩУК в центрі столичного озера", - прокоментував новину про квартирі Заліщук Сергій Тищенко.

 

Ставки на антикорупційному ринку України зростають. Бають, що у Заліщук-то фатерка за півмільйона баксів. Отак, Сурожа. Проебал ти золоті годинники. Крути тепер вініл, лузер.

Опубліковано Villi Razumovsky 14 вересня 2016 р.
 

через недосконале законодавство, єврошлюб лещенко-найєм-заліщук розпався. а так бі - хто б їм слово сказавши? за 50кв в свєткіной квартірє? ну, треба міняти. бо безвіз не дадуть в жовтні.

Опубліковано Nicola Chornogolovko 14 вересня 2016 р.
 

Квартира Заліщук та Іловайський котел В мережі опублікована інформація про те, що ще один, а точніше одна, борець з корупцією...

Опубліковано Олександр Верголяс 14 вересня 2016 р.
 

Віктор Уколов Питання не в тому, що Світалана Заліщук купили таку класну і дорогу квартиру. Питання в тому, що у своїх ...

Опубліковано Alexander Fesenko 14 вересня 2016 р.
 

одна дєвочка купіла квартиру і нє умєрла, того і я купила. заявила заліщук.

Опубліковано Nicola Chornogolovko 14 вересня 2016 р.
 
 

Пізніше Світлана Заліщук на своїй Facebook-сторінці дала офіційний коментар щодо ситуації з житлом.

Насамперед нардеп заявила, що автор "джерела" інформації про дорогу квартиру Всеволод Філімоненко - "відомий хабарник, який на парламентських виборах в 2012 році, ставши активістом руху "Чесно" в Луганську, за три тисячі євро обіцяв припинити критикувати одного кандидата, і почати "мочити" його опонента ".

Заліщук наголосила, що цю квартиру вона зі своїм цивільним чоловіком купили в 2014 році. За словами нардепа, для такої покупки чоловік продав свою квартиру в Стокгольмі, оскільки вирішив переїхати жити в Україну.

"Зауважу, в той час я не була політиком чи державним службовцям. Його статки відображені в моїй декларації. За ціною житла - не відповідає дійсності", - написала депутат.

До речі, Лещенко заявив, що не шкодує про купівлю скандальної квартири.

On Top