ru ua

У Польщі автомобіль росіянки закидали камінням

У Польщі автомобіль росіянки закидали камінням Фото: Розбитий автомобіль (pxhere.com)

Росіянка обурена діями польської поліції

У польському місті Гданськ автомобіль жительки Росії невідомі закидали камінням. Про це повідомила власниця авто Катерина Молодцова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Жінка розповіла про те, що вона разом з матір'ю та донькою приїхала на уїк-енд у Польщу з Калінінграда, Росія. Вони зняли апартаменти в центрі міста і вирушили на прогулянку. В той момент, коли вони сідали в машину, з вікна будинку, який розташований поруч з паркуванням, на машину стали сипатися булижники.

"Біди ніщо не віщувало, вийшли на вулицю, завели машину, прогріваємо, мама з донькою поруч годують птахів. Дія розгортається як раз поруч з центральною вулицею, навпроти п'ятизіркового готелю, серед білого дня", - сказано в повідомленні Молодцової.

На щастя, мати Молодцової та 4-х річна дочка не постраждали, але в автомобілі були вибиті стекла.

У Польщі автомобіль росіянки закидали камінням

Фото: Розбитий автомобіль Молодцової (facebook.com/ekaterina.molodtsova)

Катерина Молодцова викликала поліцію, яка, за її словами, приїхала швидко. Жінка висловила обурення тим, що поліція Гданська першим ділом почала з'ясовувати, чи на законній підставі троє жителів російського Калінінграда перебувають у Польщі.

"Ну, значить, польська поліція. Поліція великого туристичного центру - Гданська. Приїхали швидко, питань немає. Вимагали розмовляти тільки польською мовою. Благо мама все свідоме життя в туризмі, і польською говорити може. Забрали паспорти, і близько години, сидячи в патрульній машині, з'ясовували чи законним способом потрапили в Гданськ троє корінних калининградцев. Маячня!", - написала жінка і додала, що під час того, як вони пояснювалися з поліцією, з того самого будинку, звідки автомобіль був атакований невідомими, вийшли двоє чоловіків і розійшлися в різні сторони. Поліція не звернула уваги.

"А в цей час з під'їзду будинку, з якого проводився обстріл, вийшли два міцних хлопця в шапках, дуже схожих на тих, яких мама побачила в тому самому вікні. Так, так, вона їх бачила, і, звичайно, повідомила про це в поліцію, вказала на вікно і інші подробиці. Але поліції було важливо не розібратися в ситуації, а з'ясувати, яким чином туристи з Калінінграда потрапили в Гданськ! Адже це така рідкість! Так от, з під'їзду вийшли двоє, і як по команді розійшлися в різні боки, після чого втекли. Ще через якийсь час з'явився страховий агент. Разом з поліцією вони піднялися до тій самій квартирі. І треба ж, немає нікого! Ну на немає і суду немає! Що тут зробиш?",- повідомила Молодцова.

У Польщі автомобіль росіянки закидали камінням

У Польщі автомобіль росіянки закидали каміннямУ Польщі автомобіль росіянки закидали камінням

Скріншот поста (facebook.com/ekaterina.molodtsova)

До речі, в Києві активісти закрили російський центр.