ru ua

Популярний парк перетворюють в скотомогильник: фотодоказ з Одеси

Популярний парк перетворюють в скотомогильник: фотодоказ з Одеси Колаж РБК-Україна

Місцеві фермери закопують трупи тварин на території парку

Місцеві жителі і чиновники перетворюють парк "Тузлівські лимани" в скотомогильник. Про це повідомляє доктор екології в Національному природному парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що на території парку виявлена нове розорювання землі, звалище гною і скотомогильник.

За даним фактом служба державної охорони нацпарку готує відповідні матеріали до суду.

Еколог також розповів, що нещодавно адміністрація парку"Тузлівські лимани" вже раз через суд покарала місцевого чиновника за сміттєзвалище на курорті "Росєйка".

Фото: facebook.com/rusevivan

Русєв зазначив, що сума штрафу була незначною для такого порушення, однак пізніше в правоохоронні органи направлено матеріали з приводу тотального розорювання території парку "Тузлівські лимани". При цьому від правоохоронців не надійшло жодної реакції на цю скаргу.

"Однак, крок за кроком, співпрацюючи з деякими інспекторами Держгеокадастру, нам вдалося все ж змусити ряд жадібних фермерів, відступити від лиману Шагани", - розповів еколог.

Користувачів мережі також обурили фотографії парку, в якому влаштували скотомогильник.

"Якщо б у вовчі шкурки загорнути фізіоморди тих, хто бруднить наше життя - все б стало на свої місця. Люди, як шакали і гієни з повадками страшніше диких звірів уявили себе господарями чужого життя", - написала Лідія Бровер.

Популярний парк перетворюють в скотомогильник: фотодоказ з Одеси

Скріншот з Facebook

Нагадаємо, що нещодавно під Міністерством екології у Києві пройшла акція зоозахисників, які хочуть врятувати тварин із приватного зоопарку в місті Покровськ Донецької області.

Раніше повідомлялося, що в Харкові зоозахисники вилучили собак, яких власниця роками тримала закритими у двокімнатній квартирі. Вдома жінка утримувала близько 20 тварин.