ru ua

Порошенко проінспектував нове житло для сімей бійців АТО

Порошенко проінспектував нове житло для сімей бійців АТО Фото: Петро Порошенко і родини бійців АТО на інспекції житла (president.gov.ua)

Вісімнадцять квартир отримають родини військовослужбовців СБУ, які брали участь у антитерористичній операції на Сході країни

Президент України Петро Порошенко відвідав новий будинок, квартири в якому отримають співробітники СБУ – бійці АТО. Будівництво об’єкта, у якому 18 однокімнатних квартир, вже у завершальній стадії, повідомляє офіційний сайт голови держави.

Разом із дітьми бійців АТО президент оглянув приміщення, де скоро оселяться сім’ї військовослужбовців, і поспілкувався із майбутніми власниками житла.

"Мир і злагода всім, хто тут буде жити. Обіцяю, що ми на цьому не зупиняємось. Ми будемо подовжувати будувати", - сказав Петро Порошенко.

Відзначимо, що у вартість будівництва увійшло підведення та підключення всіх комунікацій: холодної та гарячої води, світла, а також встановлення сантехніки, міжкімнатних дверей, меблів для кухні, плитки.

Петро Порошенко у житлі АТО

Фото: Петро Порошенко особисто проінспектував житло для бійців АТО - співробітників СБУ (president.gov.ua)

Разом із президентом інспекцію проводили голова СБУ Василь Грицак, голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

До речі, Україна увійшла у ТОП-3 медального заліку Паралімпіади 2016.