ru ua

"Перетворили освічений народ в ошуканий натовп": Собчак жорстко "пройшлася" по пропагандистській передачі РФ

"Перетворили освічений народ в ошуканий натовп": Собчак жорстко "пройшлася" по пропагандистській передачі РФ Ксенія Собчак (фото: instagram.com/xenia_sobchak)

Кандидат в президенти РФ не очікувала такого "прийому" з боку організаторів "шоу" на Першому каналі

Відома російська світська левиця і кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак різко висловилася на тему своєї участі в одному з найпопулярніших пропагандистських шоу країни – "Время покажет" на Першому каналі.

Так, в студії програми Собчак розповіла, що вона думає про вибори в Росії, озвучила свою позицію про приєднання Криму і оцінила власні шанси на перемогу в боротьбі за пост глави РФ.

Однак замість конструктивного діалогу, за словами Собчак: "Я не думала, що г*вном обіллють мене".

"Сьогодні мені пощастило – я побувала в пеклі. Погодьтеся, не кожному щастить дізнатися, чи є життя після життя. Тепер я точно знаю – є. І називається воно "програма "Время покажет" на Першому каналі. Я, звичайно, розуміла, що там відбуваються якісь дивні речі, бачила і відро г*вна, його ведучий вносив у студію, але не думала,що г*вном обіллють мене. Дякую. Це важливий і цінний урок", - написала на своїй instagram-сторінці Собчак.

Ксенія Собчак

"Я ніколи не думала, що брехати можна так відверто, так безсоромно" - Ксенія Собчак (фото: instagram.com/xenia_sobchak)

Ксенія також зазначила, що тепер вона розуміє, чому чимало росіян перетворилися в "озлоблену армію гопників".

"Тепер я точно знаю, як за короткий час ви перетворили найосвіченіший народ Європи в ошуканий натовп. Як розумні, добрі, чуйні люди через вас стали озлобленою армією гопників, які мріють про смерть свого сусіда, друга, брата. Я бачила це на власні очі і тепер я точно знаю, що все це не по-справжньому. Це морок, піна. Це навіть не потрібно лікувати, потрібно просто закрити вентиль вашого г*внопровода. І люди на наступний же день схаменуться, як після страшного сну, з жахом і страхом питаючи: з нами чи все це було?" – пише Собчак.

Ксенія Собчак про Час покаже

Скріншот поста instagram.com/xenia_sobchak

Кандидата в презиненты РФ також шокувала відверта неправда, яку ведучі впевнено вимовляють в ефірі програми. Зокрема про те, що в Україні ніколи не було ядерної зброї, а також договору про дружбу з Росією.

"Я ніколи не думала, що брехати можна так відверто, так безсоромно. Легко в ефірі можна видавати записані своїми ж редакторами у власній апаратної тексти за дзвінки телеглядачів. Що можна з ображеним обличчям кричати на всю країну, що на території України ніколи не було ядерної зброї, що у нас з Україною не було договору про дружбу і співробітництво, що пенсія в Росії не 7600, а цілих 11300. Ну це добре.

До такого я – мабуть – була готова. Але до того, що мої власні слова, які можна прочитати ось прямо зараз у відкритому доступі будуть не просто свідомо або вирвані з контексту, а взагалі мені припишуть слова, які я не говорила! Подивіться, як ведучий, який, посміхаючись, говорив, що країна хоче знати саме його думку, закінчуєте передачу. Моєю цитатою. Де я кажу, що "мій бренд ця така гігантська махіна з непробивною бронею з пафосу і цинізму, всередині якої сидить маленька дівчинка і натискає на важелі". Після серії досить безглуздих звинувачень ведучий закінчує передачу: "але я не прочитав кінець цитати. Ось вона: "і вся ця машина створена виключно для заробляння грошей". Зал аплодує, починається реклама, а я розумію, що я говорила зовсім інше. Я сказала "я дуже намагаюся це перебороти", - пише Ксенія Собчак.

Відео: Ксенія Собчак. Час покаже. Випуск від 11.12.2017

До речі, нещодавно Собчак показала смішні фотожаби на саму себе. Іронічні картинки пов'язані з можливим президентством Собчак. Знімки опубліковані також в Instagram.