ua en ru

Перевищить норму: синоптики обнадіяли прогнозом на весняні місяці

Перевищить норму: синоптики обнадіяли прогнозом на весняні місяці Погода в Україні навесні 2019 року буде теплою (фото: РБК-Україна)

Погода в Україні порадує теплом в середині квітня і на початку травня

Погода в Україні в останні два місяці весни порадує теплом. У квітні, незважаючи на похолодання на початку місяця, температурна норма буде перевищена на кілька градусів, повідомила кліматолог Вазіра Мартазінова.

За словами завідуючої відділом кліматичних досліджень Українського науково-дослідного інституту НАН України, з 10 по 20 квітня в Україні очікується підвищення температури до +28 градусів за умови, що небо буде ясним, а в разі хмарності буде трохи прохолодніше - від +20 до +22 градусів.

Мартазінова також повідомила, що на початку другого весняного місяця можливі нічні заморозки, а середня денна і нічна температура в квітні в залежності від регіону складе від +9 до +11 градусів, що на 2 градуси вище норми.

Перевищить норму: синоптики обнадіяли прогнозом на весняні місяці

Погода в Україні навесні 2019 року буде теплою (фото: РБК-Україна)

Початок травня, за словами синоптика, буде теплим, але після 20-го числа похолодає, можливі дощі, град і шквальний вітер. Початок червня буде досить прохолодним, з опадами, - повідомила Мартазінова.

Середньомісячна температура в травні також перевищить норму на 2-3 градуси. На Заході буде +15... +17 градусів, а на решті території України від +17 до +18 вище нуля.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, якою буде погода на цьому тижні - з 18 по 23 березня.

А також писали, що кліматологи напророкували погоду в день президентських виборів, які пройдуть 31 березня.