ua en ru

Притягують небезпеку: з якими знаками Зодіаку варто бути напоготові

Притягують небезпеку: з якими знаками Зодіаку варто бути напоготові Фото: колаж РБК-Україна

Астрологи назвали найнебезпечніші знаки Зодіаку

Найнебезпечніші знаки Зодіаку не тільки люблять ризикувати і не рахуватися із небезпекою самі, але і розпалити в інших подібний азарт. Іноді це може призвести до вчинення сумнівних дій, а до порушників закону ані зірки, ані Феміда не прихильні.

Астрологи виділили знаки Зодіаку, про яких можна сказати - їм "сам чорт не брат".

Овен

Тим, хто народилися під сузір'ям Овна, нудно без пригод. Представники цього знака Зодіаку люблять ризикувати і грати на межі фолу. Також Овни не уникають бійки і не схильні довго думати про наслідки. Їх життєве кредо - боротися за своє право порушувати правила. Водночас імпульсивність і відчайдушність Овнів додає їм свого шарму, який притягує до них інших людей (як у приказці про метелика, що летить на вогонь).

Діва

Представники цього знака Зодіаку здатні своїм смиренним виглядом ввести вас в оману, хоча Діви тим часом просто тихо і копітко можуть обмірковувати зухвалі плани. Апетити у них чималенькі, і якщо Діви мають намір здійснити якийсь злочинний задум, то грають по-крупному. Так що ці природжені аналітики здатні дивувати простаків.

Телець

Тельці ламають перешкоди на своєму шляху і завдяки напору й упертості здатні домагатися бажаного, навіть коли це зачіпає інтереси інших людей. Тим, хто народилися під сузір'ям Тельця, притаманна ревнивість і прагнення володіти бажаним єдиноправно. А за своє представники цього знаку Зодіаку стоятимуть міцно, і горе чекає нахаб, котрі зазіхнули на власність Тельців. Зірки "подарували" їм звичку шукати легкий вихід із ситуацій, і побоювання переступити закон не завжди можуть утримати Тельців від не зовсім законних вчинків.

Притягують небезпеку: з якими знаками Зодіаку варто бути напоготові

Ілюстративне фото: Телець (pixabay / darkmoon1968)

Стрілець

Народжені під сузір'ям Стрільців не терплять, коли їм щось нав'язують. Зухвалі і незалежні, представники цього знака Зодіаку не терплять контроль, а закони нерідко так і розглядають. Вони вперті, імпульсивні та не рахуються з людьми, які намагаються їх напоумити. У той же час лідерські якості Стрільців притягують до них людей, які звикли покладатися на твердість і стійкість позицій.

Як повідомлялося раніше, астрологи назвали 5 небезпечних днів у квітні, які не підходять для важливих справ, укладення договорів, зізнань у коханні і з'ясування стосунків.

Також ми писали про те, що став відомий гороскоп здоров'я на квітень для всіх знаків зодіаку.

Нагадаємо, нещодавно астрологи назвали найбільш влюбливі знаки Зодіаку. Ці знаки Зодіаку здатні змінювати своїх партнерів, як рукавички.