ua en ru

Прохання про допомогу: у Житомирі пропав племінник київської журналістки

Прохання про допомогу: у Житомирі пропав племінник київської журналістки Фото: Виталий Зацерковний (facebook.com)

Родичі зниклого хлопця просять допомогти знайти його, сьогодні у Віталія День народження

У Житомирі зник 27-річний Віталій Зацерковний. Вже четвертий день він не виходить на зв'язок з рідними, а телефони знаходяться поза зоною досяжності.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook тітка Віталія, журналіст Оксана Шевченко, головний редактор сайту "Твій малюк".

"Друзі, у мене пропав племінник. 27 років, із Житомира. 4 добу не виходить на зв`язок. Поки що шукаю альтернативні (крім поліції) шляхи пошуку. Можливо, у когось є зв`язки з мобільними операторами лайф і водафон, щоб пробити його телефони...Буду вдячна за будь-яку допомогу.", - написала Шевченко.

Оксана Шевченко повідомила "Обозревателю" додаткову інформацію про зниклого.

"Швидше за все, Віталій був у чорно-жовтій (двосторонній) куртці, кепці, рудих черевиках або кроссівках. Його мама не бачила, в чому він йшов. Забрав з собою багато речей. Є підозра, що він поїхав на роботу в Миколаїв охоронцем на завод: він говорив мені, що може поїхати туди або в Одесу", – розповіла Оксана.

Останній раз Віталій Зацерковний розмовляв зі своєю мамою 31 жовтня вранці. Він не попереджав, що збирається від`їжджати.

"Він так робив, – їхав, а потім дзвонив по факту. Але повідомляв обов'язково", – пояснює Оксана Шевченко.

Вранці 2 листопада мати почала розшукувати Віталія, але його телефон був поза зоною досяжності.

В соцмережі "ВКонтакте" Віталій останній раз з'являвся о другій годині ночі 1 листопада. Рідні написали заяву в поліцію за фактом зникнення. Сьогодні, 4 листопада, у Віталія День народження.

Якщо ви володієте якоюсь інформацією про зниклого, родичі просять писати Оксані Шевченка в Facebook або телефонувати матері Віталія, Альоні. Телефон: (066) 523-8779

До речі, у Києві просять допомогти знайти хворого Альцгеймером пенсіонера.