ua en ru

Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)

Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото) Фото: Мурали (facebook.com/vitaliy.gideone)

Вуличний художник прикрасив ще один фасад столичної будівлі

У Києві неподалік від станції метро "Оболонь" з'явився чудовий мурал з маленьким оленем. Відповідне фото опублікував автор зображення, вуличний художник Віталій Гідеван на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На фасаді будинку за адресою вул. Героїв Сталінграда, 13, художник зобразив маленького оленя на галявині з птахами. Своєю роботою він висловив протест проти вбивства тварин браконьєрами.

"Природа прекрасна і нероздільна. Кожна тварина - це цілий світ, який зберігає в собі секрети і таємниці. Але все частіше люди стали втручатися в закони природи, намагаючись підпорядкувати їх собі. Браконьєрство заради задоволення, знищення рідкісних видів лосів і оленів заради прибутку. Але вибивши одну ланку з ланцюжка, валиться весь механізм", - написав Віталій Гідеван.

"На малюнку три стріли, які символізують Віру, Надію і Любов, яких в нашому світі так не вистачає", - зазначив автор зображення.

Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)

Фото: Мурал (facebook.com/vitaliy.gideone)

"P. S.: Коли малюнок був майже закінчений, недалеко від того місця я знайшов пам'ятник з оленем. Мабуть, сама доля говорить, що я на правильному шляху", - зазначив художник.

Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)

Скріншот поста (facebook.com/vitaliy.gideone)

Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)Протест браконьєрству: у Києві з'явився мурал з "Бембі" (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/vitaliy.gideone)

До речі, у Дніпровському районі Києва також з'явився дивовижний мурал.