ru ua

Мандрівник, який зізнався в любові українцям, відкриє в анексованому Криму свою школу

Мандрівник, який зізнався в любові українцям, відкриє в анексованому Криму свою школу Фото: Мандрівник Федір Конюхов (facebook.com/FKonyukhov © MORTON)

Конюхова не зупинило потрапляння в базу "Миротворця"

Відомий російський мандрівник Федір Конюхов планує реалізувати в анексованій Феодосії ряд соціальних проектів. Про це повідомили в прес-службі місцевої "міської ради".

"Голова Феодосійського муніципалітету Світлана Гевчук зустрілася з мандрівником Федором Конюховим. В рамках зустрічі обговорили ряд дуже цікавих спільних соціальних проектів, початок реалізації яких намічено на найближчий час", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, в "адміністрації" міста також повідомили про зустріч з Конюховим "голови" адміністрації Феодосії Станіслава Крисіна.

"В ході зустрічі протокольно була закріплена ідея про створення в Феодосії школи мандрівників", - зазначили в адміністрації.

Нагадаємо, що після потрапляння в базу "Миротворця" Федір Конюхов зізнався в любові до українців.

"Я люблю Україну та український народ. Це красивий народ, добрий і великодушний. Пройде час і всі ці списки ворогів - все це стане нецікаво нікому, в першу чергу - українцям", - сказав він.