ua en ru

"Путін не може без чекістів": відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади

"Путін не може без чекістів": відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади Фото: Фейкові керівники "ЛНР" (Колаж РБК-Україна)

Одних злочинців змінили на інших злочинців

Відомий український блогер Денис Казанський розповів, як і чому в Луганську стався переворот. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Денис Казанський вважає, що події, які відбулися в Луганську за останній тиждень, поламали всю конструкцію, на якій стояла російська пропаганда.

"Ця історія з переворотом в "ЛНР" і вигнанням Плотницького з одного боку кумедна, а з іншого - дуже показова.

Вона разом поламала всю конструкцію, яку чотири роки вибудовувала російська пропаганда. Адже за легендою в 2014 році жителі Донбасу повстали проти "державного перевороту" і "хунти", яка повалила "легітимного президента", - пояснив блогер на своїй сторінці.

Крім того, за словами Казанського, історія з Плотницьким показує, що для населення Донбасу подібна зміна влади – нормальна ситуація, так як ніхто не закликав до повстання.

"Але історія з Плотницьким доводить, що насправді жителі Донбасу не бачать нічого поганого в перевороті і зовсім не виявляють бажання протестувати проти хунти. У всякому разі, після того, як змовники скинули "легітимного голову "ЛНР" ніхто з прихильників "ЛНР" на вулиці не вийшов і не закричав "Луганськ, вставай!", - підкреслив Казанський.

Блогер пояснив, що для більшості жителів України всі діючі герої – злочинці, але для мешканців так званої "ЛНР", вони –законні керівники.

"Так, для нас в Україні, що Плотницький, що Корнет, що Пасічник - однакові зрадники і бандити. Але для прихильників "ЛДНР" Плотницький - законний керівник, який був обраний на виборах. І якщо вони визнавали "референдум" 2014 року, "ЛНР" і "вибори глави республіки", то повинні визнавати і законність влади Плотницького. Чому ж тепер ніхто не протестує проти змовників, які його змістили?", - написав Казанський і нагадав, що в столиці України проти влади повстали не військові, а народ.

"В Києві проти Януковича повстали не військові. Проти нього повстав народ. На Майдан виходили сотні тисяч людей, які вимагали відставки уряду. У Луганську ж влаштувала переворот якраз справжня хунта - силовики. А народ ніхто й не думав питати, що він думає з цього приводу. І щось я не бачу обурених мітингів на захист законного "глави республіки", - додав блогер.

Денис Казанський розповів, що в результаті перевороту до влади прийшов ставленик Путіна, так як глава РФ не може без чекістів. Але блогер підкреслив, що призначення нового керівника фейкової республіки суперечить навіть тієї "опереткової конституції", яку терористи самі собі вигадали.

"В результаті перевороту до влади в "ЛНР" прийшов голова так званого "МГБ ДНР" Пасічник. Путін не може без чекістів. Він всюди рухає своїх. Але призначення Пасічника главою "ЛНР" суперечить навіть тієї "опереткової конституції", яку бойовики самі для себе вигадали. З цієї самої "конституції ЛНР" головним у Луганську у разі відставки Плотницького повинен був стати "голова народної ради" Дегтяренко, а ніяк не місцевий гебіст. Але всім насрати на "конституцію ЛНР". Навіть тим, хто за неї воює", - написав Казанський.

Ще блогер нагадав про те, за що виступав Антимайдан під час подій у Києві, і як його учасники пов'язані з цьогорічними героями подій у Луганську.

"Антимайдан ніколи насправді не виступав за законність. Його учасникам було так само плювати на Конституцію і на Януковича, як сьогодні плювати на Плотницького. Революція лютого 2014-го був лише приводом для людей, які завжди ненавиділи Україну, щоб голосно заявити про це. А всі ці вози про "хунту" і "державний переворот" придумали вже по ходу справи. Тому що не можна було просто так взяти і відкрито сказати - "ми не любимо Україну і українців". Не комільфо", - пояснив він і розповів, що співробітники держустанов Луганська просто змінили портрети одного керівника на іншого.

"Путін не може без чекістів": відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади

Фото: герої "ЛНР" (facebook.com/den.kazansky)

"Сьогодні по мережі вже гуляють такі фотографії. Співробітники держустанов Луганська, які ще вчора лебезили перед Плотницьким і лизали йому зад, тепер ставлять його портрети в туалетах і радісно мочаться на них. Тут все як зазвичай. Холопам наказано шанувати нового московського намісника, а старого тепер за старою традицією оголосили шпигуном і ворогом народу", - написав блогер.

"Путін не може без чекістів": відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади"Путін не може без чекістів": відомий блогер пояснив, чому в Луганську сталася зміна влади

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, Геращенко різко відреагував на події в Луганську.