ru ua

Рабінович розкрив секрети нового реаліті-шоу "Кандидат"

Рабінович розкрив секрети нового реаліті-шоу "Кандидат" Вадим Рабінович (фото: прес-служба)

Для участі в шоу "Кандидат" були відібрані люди з усіх регіонів України

З тисячі осіб, які бажали брати участь в шоу "Кандидат", у результаті ретельного відбору залишиться лише 12 найкращих, які потім протягом 12 тижнів пройдуть 12 завдань з 12 етапів. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів майбутній ведучий шоу, народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

Відео: Рабінович розповів цікаві подробиці про нове шоу "Кандидат" (YouTube/Вадим Рабинович)

Політик нагадав, що переможець програми не тільки поїде вчитися в Стенфордський університет, але й увійде до списку його політичної сили на найближчих виборах.

"Переможця чекає політична доля. Але стати таким буде дуже непросто. Крім того, остаточне рішення буде за глядачами – саме вони, майбутні виборці, скажуть своє слово на користь того чи іншого кандидата", – підкреслив політик.

Він акцентував увагу на тому, що для участі в шоу "Кандидат" були відібрані люди з усіх регіонів України, також при цьому були дотримані принципи гендерної рівності.

"Тут працює багато професійних людей, літають коптеры – це буде дійсно мегашоу. Я знаю, що наші продюсери вже відібрали кілька сотень людей, беруть участь люди з усіх регіонів України, крім того, дотримані і принципи гендерної рівності. Я думаю, що це шоу дійсно буде народним, і сподіваюся, що це стане соціальним ліфтом, який допомагає молоді підніматися нагору. Тому що зараз людині пробитися важко, але нехай пробують, ми їм допоможемо!" – запевнив парламентарій.

Нагадаємо, що за форматом "Кандидат" – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, але і річне навчання в Стенфордському університеті.

Раніше в ЗМІ просочувалася інформація про те, що це шоу стане найдорожчим на українському ТБ за весь час його існування.

Для участі у проекті потрібно заповнити анкету на сайті програми і пройти кастинг. В ефір телеканалу "112 Україна" шоу вийде в другій половині серпня 2018 року.

Раніше Вадим Рабінович заявив, що переможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університеті.