ua en ru

"Розчарування і роздратування": Умеров розповів, як кримчани стали ставитися до Путіна

"Розчарування і роздратування": Умеров розповів, як кримчани стали ставитися до Путіна Фото: Ільмі Умеров (facebook.com/Zair Akadyrov)

За його словами, світогляд змінюється набагато повільніше, ніж настрої

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, якого нещодавно утримували в Росії, розповів, як населення окупованого Криму відноситься до Володимира Путіна і російської влади. Про це передає "Обозреватель".

"Дуже багато людей у Криму розчаровані. Їх обдурили. Ні високих зарплат, немає високих пенсій, але є дуже високі ціни. Вони розчаровані, але чомусь міркують, що місцева влада погана, а Путін – хороший і все виправить", – сказав Він.

За його словами, світогляд змінюється набагато повільніше, ніж настрою.

Ільмі Рустемович вважає, що тільки коли проросійська частина кримчан пов'яже свої проблеми з Путіним, тоді їх світогляд може змінитися, а зараз є тільки перші передумови цього.

"А зараз є тільки перші передумови цього у вигляді розчарування, роздратування, у вигляді виступів людей в Севастополі з земельних питань. Навіть мітинги були. Їх розганяли. Але поки це швидше соціальне невдоволення, ніж політичне", – зазначив Ільмі Умеров.

Нагадаємо, що Умеров розповів, коли окупований Крим повернеться до складу України. Він вважає, що кожен день цей процес стає на день ближче.

За словами Умерова, посилення санкцій проти РФ має призвести до того, що Росія відмовиться від Криму. Коли це станеться, Ільмі не знає. Також Він заперечує можливість захоплення Туреччиною Криму.

Також він розповів, хто повинен вирішувати долю окупованого Росією Криму.

На думку Умерова, саме кримськотатарський народ повинен визначати статус півострова. Він процитував свого друга, поета Романа Безсмертного, висловлювання якого збігається з його думкою.

На слова журналіста про те, що більшість інших національностей (українське населення, російське), які живуть у Криму, будуть проти, він заявив, що українського населення на півострові немає.