ua en ru

Розверніться та йдіть геть: Супрун розповіла, як пережити вибори

Розверніться та йдіть геть: Супрун розповіла, як пережити вибори Колаж РБК-Україна

Уляна Супрун пояснила, як поводити себе з неадекватними особами напередодні виборів

Уляна Супрун пояснила українцям, як пережити передвиборне загострення і при цьому не впасти в стрес. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Уляна Супрун, яка раніше розкрила українцям секрет здорового і щасливого довголіття, поділилася порадами про те, як пережити напружений період напередодні президентських виборів і при цьому зберегти психічне здоров'я.

Вона зазначила, що найближчий тиждень буде дуже складним і в суспільстві спостерігаються ознаки передвиборчого загострення, при якому люди починають вести себе імпульсивно, неадекватно і порушують чужі кордони.

Супрун порекомендувала зберігати спокій, так як маніпулятори застосовують цілий арсенал прийомів, щоб вивести людину з рівноваги: крик, активні рухи, брутальну поведінку, висловлювання особистих образ.

"Якщо є можливість – розверніться і йдіть. Сперечатися і доводити свою точку зору таким людям немає сенсу. Якщо ви міцний горішок – можете вислухати людину і навіть спробувати його заспокоїти. Це спрацьовує не у всіх випадках, але іноді варто зусиль", - порадила Супрун.

Розверніться та йдіть геть: Супрун розповіла, як пережити вибори

Передвиборний стрес (pixabay.com)

Також вона рекомендує встановити особисті кордони, які не будуть порушуватися сторонніми особами. Якщо людина буде тримати оборону навколо власних принципів – то її важко вивести з рівноваги.

Знахабнілих особистостей Супрун радить повертати в реальність, так як їх поведінка неприпустима і може мати негативні наслідки. У таких ситуаціях дуже важливо не відповідати на агресію агресією.

"Підвищення голосу, вказівка пальцем або зневажливе звернення може погіршити ситуацію. Краще кажіть низьким і спокійним голосом, не намагайтеся перекричати людину, звертайтеся до неї тільки після того, як вона все висловить", - попередила керівник МОЗ.

Розверніться та йдіть геть: Супрун розповіла, як пережити вибори

Вибори 2019 можу впливати на психічне самопочуття (pixabay.com)

Вона порадила уникати контактів тоді, коли надії на конструктивний діалог вже не залишилося, і пояснила, що люди, які ведуть себе неадекватно, можуть мати психічні проблеми або розлад. Таких людей не варто звинувачувати за поведінку, так як ми не можемо знати, що насправді відбувається в їх житті. Найкраще дія – це звернутися до лікаря за професійною допомогою.

"Подбайте про себе. Спілкування з агресивною людиною може стати причиною додаткового стресу, погано вплинути на самопочуття і настрій. Не дозволяйте негативу залишатися з вами – вийдіть на прогулянку або пробіжку, поговоріть з близькою людиною", - резюмувала Супрун.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Супрун розповіла про наслідки вакцинації.

А також розповідали про те, що Уляна Супрун повідомила, як потрібно правильно харчуватися під час посту.